Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ AlzaPlus+

Huawei Watch GT Runner

Zobrazit katalog
Huawei Watch GT Runner
3x
Chytré hodinky - pánské s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: chirurgická ocel
Pojistit prodlouženou záruku na +3 roky. Nejvýhodnější varianta. 1 356,-
Aplikovat ochrannou profi fólii 500,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na rok 643,-
Dárkové balení - stříbrné M 175,-
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  HUWGTRuna Prod. číslo:  55028111 Stránky výrobce
Huawei Watch GT Runner 5 490,- Na objednávku do 4 pracovních dnů
Koupit

Huawei Watch GT Runner

Mějte naprostý přehled o vaší aktivitě

Ozdobte vaše zápěstí kvalitně a elegantně zpracovanými chytrými hodinkami, které budou po celý den monitorovat vaši aktivitu a zaznamenávat sportovní výkony. Pomocí technologie Bluetooth spárujete chytré hodinky Huawei Watch GT Runner s vaším telefonem, díky čemuž budete dostávat upozornění na dění v aplikacích, příchozí zprávy anebo telefonní hovory. Ty nyní můžete i efektivně vyřídit přímo z vašeho zápěstí, protože hodinky Huawei mají vestavěný reproduktor i mikrofon. Veškeré informace uvidíte na přímém slunce, jelikož 1,43palcový AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px nabídne skvělé barvy, kontrast i čitelnost. Tyto chytré hodinky dokáží ale mnohem více. Díky baterii, která udrží hodinky v chodu až 14 dní, je budou milovat i aktivní sportovci — především běžci. Huawei Watch GT Runner totiž dokáží přesně kvantifikovat běžecké schopnosti na základě Indexu běžecké výkonnosti. Dále budete mít k dispozici personalizované tréninky odvíjející se od vaší aktivitu a aktuálního stavu. Hodinky disponují voděodolností do 5 ATM. O přesné snímání všech klíčových zdravotních ukazatelů se stará inovovaný modul pro monitoring — TruSeen™ 5.0+. K přesnému určení polohy slouží podpora satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Huawei Watch GT Runner

 • Výdrž baterie až 14 dní na jedno nabití (7 dní při ostřejším provozu)
 • Podpora bezdrátového nabíjení, takže můžete využít telefon s reverzním nabíjením nebo kompatibilní powerbanku
 • Chytré hodinky vynikají 1,43" AMOLED displejem (466 × 466 px)
 • K dispozici budete mít více než 100 sportovních režimů
 • Odolnost vůči vodě do 5 ATM
 • Vestavěný mikrofon a reproduktor umožní realizovat volání (přes telefon připojený pomocí Bluetooth)
 • Huawei Watch GT Runner se ovládají přes dotykový displej, funkční tlačítko a praktickou otočnou korunku
 • Outdooroví nadšenci ocení přítomnost vestavěného barometru
 • Zdokonalený modul pro monitoring srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ lépe měří tepovou frekvenci, SpO2, míru zátěže a účinněji měří kvalitu a délku spánku
 • K přesnému určení trasy tréninku a vaší polohy pomůže podpora satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS
 • Hodinky umí vyhodnotit běžecký index, tréninkový stres, tréninkovou zátěž, regenerační tepovou frekvenci i úroveň zotavení
 • Huawei Watch GT Runner lze využít pro ovládání přehrávání hudby
 • V HUAWEI AppGallery  na vás čeká velké množství aplikací

S hodinkami Huawei Watch GT Runner se neztratíte

Huawei Watch GT Runner disponují navigací a přesným určením polohy a vzdálenosti díky podpoře satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Zajímavou vychytávkou je offline navigace a funkce Route Back. Ta vás navede zpátky, pokud jste cestou ztratili směr. Po ukončení tréninku bude hodinkami zaznamenaná trasa k dispozici v aplikace Huawei Health. Odtamtud ji můžete rychle sdílet a ukázat svým přátelům. 

Plně dotykový kruhový AMOLED displej

Užijte si pohled na zářivý 1,43palcový AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px a podporou posuvných i dotykových gest. Pouhým otočením zápěstí se displej hodinek Huawei Watch GT Runner rozsvítí a vy uvidíte všechny potřebné informace na vašem zápěstí. Devizou chytrých hodinek Huawei je mimo jejich zpracování a chytrých funkcí i skvělá baterie a možnost bezdrátového nabíjení. Pokud máte telefon s reverzním nabíjením, můžete se podělit o jeho energii s hodinkami. Na plné nabití vydrží Huawei Watch GT Runner fungovat až 14 dní při běžném používání a 7 dní v náročnějším režimu.

Hodinky Huawei využívají zlepšený optický senzor s osmi fotodiodami

K zajištění ještě přesnějšího měření mají chytré hodinky Huawei Watch GT Runner vylepšený modul sledování srdečního tepu TruSeen™ 5.0+. Ten nově tvoří osm fotodiod uspořádaných do kruhu se dvěma sadami světelných zdrojů. Vše je zakryto zakřivenou skleněnou čočkou umožňující pohodlné nošení a výrazné snížení vlivu rušení okolním světlem. Algoritmus modulu srdečního tepu hodinek Huawei nyní lépe filtruje hlučné signály, díky čemuž je monitorování srdeční frekvenci i při náročném cvičení (např. intervalovém tréninku) mnohem přesnější.

Vizualizujte si váš pokrok

Není jednoduché přesně kvantifikovat vaše běžecké schopnosti a právě kvůli tomu vznikl v rámci vědeckého běžeckého programu HUAWEI TruSport™ index běžeckých schopností. Ten vám pomůže s přesným vyhodnocením vašich schopností a běžecké úrovně. V aplikaci Huawei Running Ability Index jasně uvidíte váš pokrok díky hodnocení na základě vícerozměrných údajů včetně historické tepové frekvence, tempa, vzdálenosti a frekvence běhu. Vytyčte si cíle a sledujte jejich plnění nebo získejte přesné informace nezbytné pro sestavení vašeho osobního tréninkového plánu k dosažení lepší běžecké výkonnosti. Chytré hodinky Huawei Watch GT Runner vám na základě aktuálních běžeckých dat zobrazí úroveň únavy, dobu zotavení, aerobní a anaerobní intenzity tréninku, tréninkové indexy a další údaje. K dosažení cílů je zapotřebí tvrdý trénink, ale musí se plánovat chytře. Hodinky Huawei nabídnou funkci Týdenní tréninková zátěž, která vám ukáže, kdy je vhodné odpočívat po vysoce intenzivním tréninku a vyhnout se tak možným zraněním.

Chytré hodinky jako kouč přímo na vašem zápěstí

Vytvořte si tréninkový plán vám na míru na základě pohlaví, výšky, hmotnosti, srdečního tepu, tempa, vzdálenosti a frekvenci běhů. Díky rozdělení do 4 tréninkových období (úvodní, zdokonalovací, upevňovací a redukční) budete mít naprostý přehled o progresu. Chytrý trenér v hodinkách Huawei Watch GT Runner analyzuje vaše týdenní tréninkové údaje a podle toho upraví váš běžecký plán pro následující týden. Přehledný soupis všech nezbytných informací a měření naleznete v aplikaci Huawei Health. Během tréninku lze v hodinkách Huawei využít funkci hlasového trenéra v reálném čase. Ten vás bude skrze zvukové upozornění informovat o vaší tepové frekvenci, celkovému tempu a dalších údajích. 

Mějte přehled o vašem zdraví

Stačí trocha času a uvidíte komplexní přehled o vašem zdraví a vaší energii. Chytré hodinky Huawei Watch GT Runner zaznamenají velké množství důležitých metrik. Budete znát vaši tepovou frekvenci, míru stresu i délku a kvalitu vašeho spánku. Spánek je jedním z klíčových prvků v našem životě, proto je důležité, abyste věděli, jak dlouho spíte a jak kvalitní spánek doopravdy je. Optický senzor přesně měří délku i jednotlivé fáze. Hodinky Huawei Watch GT Runner vám pomohou s vytvořením ideální spánkové rutiny, abyste se každý den cítili plní energie a maximálně odpočatí.

Huawei Watch GT Runner vám pomohou ulehčit úkoly všedního dne

Někdo vám volá, ale vám se nechce vytahovat telefon z kapsy, protože chcete mít volné ruce? Pokud máte hodinky Huawei spárované s vaším telefonem, můžete jejich prostřednictvím hovory přijmout a vyřídit. Huawei Watch GT Runner disponují integrovaným mikrofonem i reproduktorem, takže bude komunikace s ostatními rychlá a pohodlná. To stejné platí i pro přehrávání hudby, protože přepínání skladeb nebo úpravu hlasitosti zvládnete také přes chytré hodinky Huawei. Samozřejmostí je pak ovládání spouště fotoaparátu vašeho spárovaného mobilního telefonu. Můžete si tak přesně načasovat dobu pro ideální snímek a vše naaranžovat tak, jak to chcete mít.

V hodinkách můžete využívat celou řadu šikovných aplikací

V HUAWEI AppGallery pro hodinky naleznete ohromné množství aplikací, které můžete bez problémů používat. Každý uživatel si jistě přijde na své a zvolí si pro sebe ty nejdůležitější. Chytré hodinky Huawei Watch GT Runner pohání operační systém HarmonyOS 2.1.

Pohodlné propojení chytrých hodinek s telefonem

Aplikace HUAWEI Health je kompatibilní se zařízeními, které pohání operační systémy Android i iOS a snadno je tak propojíte s telefonem od jiného výrobce než Huawei.

Parametry a specifikace

Porovnat
Sportovní aktivity
Běh , Cyklistika , Fitness , Chůze , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika , Veslování Hotovo!
Měření tepu
Přímé/Ze zápěstí Hotovo!
Kompatibilní OS
iOS, Android Hotovo!
Max. výdrž baterie
336 h (14 d) Hotovo!
Určení
Pánské Hotovo!

Určení

Určení
Pánské Hotovo!

Hardware a software

OS hodinek
Vlastní OS výrobce Hotovo!
Kompatibilní OS
iOS, Android Hotovo!
Způsob ovládání
Kombinované Hotovo!
Konektivita
Bluetooth Hotovo!
Verze kompatibilního OS
Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9 Hotovo!
Interní uložiště
Ano Hotovo!
Kapacita úložiště
4 GB Hotovo!
Jazyk rozhraní
Angličtina , Čeština , Němčina , Slovenština , Maďarština , Francouzština Hotovo!
Jazyk mobilní aplikace
Angličtina, Čeština, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština Hotovo!

Vzhled a displej

Tvar ciferníku
Kulatý Hotovo!
Zobrazení času
Kombinované Hotovo!
Úhlopříčka displeje
1,43" Hotovo!
Materiál pouzdra
Chirurgická ocel Hotovo!
Barva pouzdra
Černá Hotovo!
Typ displeje
AMOLED Hotovo!
Velikost pouzdra
46 mm Hotovo!
Hmotnost
38,5 g Hotovo!

Řemínek

Vyměnitelný řemínek
Ano Hotovo!
Typ zapojení
22mm Quick Release Hotovo!
Materiál řemínku
Silikon Hotovo!
Barva řemínku
Černá Hotovo!
Min. obvod zápěstí
140 mm Hotovo!
Max. obvod zápěstí
210 mm Hotovo!

Sportovní funkce

Sportovní aktivity
Běh , Cyklistika , Fitness , Chůze , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika , Veslování Hotovo!
Funkce měření sportu
Detekce zahájení aktivity, Intervalový trénink, Krokoměr, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zóny, Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér, Výpočet kalorií, Vzdálenosti, Záznam trasy, Převýšení Hotovo!

Zdravotní funkce

Zdravotní funkce
Dechová cvičení , Inteligentní buzení , Monitoring spánku , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření úrovně stresu , Připomenutí pohybu , Sledování menstruačního cyklu , Upozornění na srdeční problémy Hotovo!
Měření tepu
Přímé/Ze zápěstí Hotovo!

Chytré funkce

Chytré funkce
Hledání telefonu, Přehrávač hudby v hodinkách, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Režim spánku/nerušit, Obchod s aplikacemi, Vlastní ciferníky, Navigace, Always On Display, Hry Hotovo!
Hodinkové funkce
Budík , Datum , Den v týdnu , Duální čas , Stopky Hotovo!
Sledování polohy a trasy
Pomocí GPS v hodinkách Hotovo!

Notifikace a telefonování

Telefonování
Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth) Hotovo!
Notifikace z telefonu
Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociální sítě, Kalendář, E-mail Hotovo!
Zprávy
Přednastavené odpovědi na zprávy Hotovo!

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost
50 m (5 ATM) Hotovo!

Součást balení

Součást balení
Dobíjecí kabel , Řemínek navíc Hotovo!

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie
336 h (14 d) Hotovo!

Snadný výběr

Jaké hodinky hledáte?
Lifestylové, Sportovní, Zdravotní Hotovo!
Jak vysoké máte nároky na chytré hodinky?
Střední Hotovo!
Jak mají hodinky vypadat?
Sportovně a technicky Hotovo!
Více parametrů

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro Huawei Watch GT Runner Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Huawei Watch GT Runner. For shipping to other EU countries visit this page Huawei Watch GT Runner. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Huawei Watch GT Runner. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Huawei Watch GT Runner. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Huawei Watch GT Runner.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací