Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Obrovský výprodej Bulbem FKP

My Everything

Zobrazit katalog
Kniha, anglicky
0
My Everything - Katie Marsh
-9%
Autor: Katie Marsh
Nakladatel:
Hodder & Stoughton
Kniha 2015, anglicky, 400 stran, Brožovaná bez přebalu lesklá
Cena s DPH
269,-
245,-
Cena bez DPH
222,-
nebo
Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 13 Alzáků
Kód:  FKP217130 Prod. číslo:  9781473613638
My Everything 269,- 245,- Skladem 1 ks
Koupit

My Everything

Hannah's thirty-two-year-old husband has a stroke . . . on the day she was going to leave him. A thought-provoking, emotive and page-turning debut novel perfect for fans of Jojo Moyes and Jodi Picoult. 'Devastatingly good - wonderfully warm, heartbreakingly real and completely uplifting' Miranda Dickinson On the day Hannah is finally going to tell her husband she's leaving him, he has a stroke . . . and life changes in an instant. Tom's only 32. Now he can't walk or cut up his own food, let alone use his phone or take her in his arms. And Hannah's trapped. She knows she has to care for her husband, the very same man she was ready to walk away from. But with the time and fresh perspective he's been given, Tom re-evaluates his life, and becomes determined to save his marriage. Can he once again become the man his wife fell in love with, or has he left it too late? My Everything is an unputdownable debut novel. It will make you cry, laugh, and stop to think about what's really important in life.

Parametry a specifikace

Porovnat
Autor
Katie Marsh Hotovo!
Počet stran
400 stran Hotovo!
Rok vydání
2015 Hotovo!
Typ
Kniha Hotovo!
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá Hotovo!

Základní

Autor
Katie Marsh Hotovo!
Počet stran
400 stran Hotovo!
Rok vydání
2015 Hotovo!
Typ
Kniha Hotovo!
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá Hotovo!
Druh
Kniha Hotovo!

Jazyk

Jazyk
anglicky Hotovo!
Více parametrů

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi