65 "Philips 65PUS7303
5 1 rating
Television ANDROID SMART LED, 164 cm, 4K Ultra HD, 1600 PPI, 5P Perfect Picture, Micro Dimming Pro, HDR, Ambilight 3, DVB-T / T2 / C / S / 2x USB, WiFi, Dolby Atmos, VESA, Repro 20W, A +
Code:  WC389r48a Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65 "Philips 65PUS7303
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Operating system
Operating system
Android TV
Application
Global applications
Facebook, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Telly
Slovak apps
Voyo
TV functions
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
85.2 cm
Depth without stand
8.75 cm
VESA mounting
400×200
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
Questions and answers: 65 "Philips 65PUS7303
Accessories for 65 "Philips 65PUS7303
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Philips 65PUS7303
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Philips 65PUS7303
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Philips 65PUS7303
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Philips 65PUS7303