Rychlé dárky do obálky - Sport Super výbava k vodě!

Vitamíny a minerály

Vitaminy a minerály jsou nezbytné pro to, aby lidský organismus správně fungoval. Někdy se může stát, že tělo nedokáže přijímat dostatek těchto živin ani z pestré stravy, a tak je člověk musí doplňovat. Existuje celá řada vitaminů, z nichž každý má jiný přínos. Co všechno byste měli zohlednit při výběru? Poradíme vám.

Pokračovat

4 důvody, proč byste měli doplňovat vitaminy a minerály

Vitaminy a minerály jsou zcela zásadní pro správné fungování metabolismu. Lidské tělo si ve většině případů není schopno tyto látky samo vyprodukovat a mnohdy se také stává, že jejich příjem z běžné potravy je nedostatečný. Je tedy nutné dbát na pestrou stravu, a případně tyto živiny doplňovat pomocí suplementů.

 1. Vitaminy a minerály se podílejí na zpracování a využití cukrů, tuků a bílkovin ze stravy.
 2. Jsou nepostradatelnou součástí lidského organismu, jelikož zajišťují správnou funkci orgánů.
 3. Zaručují správný průběh veškerých biochemických reakcí a metabolických procesů v lidském těle.
 4. Jejich užívání napomáhá při zvýšené fyzické či psychické zátěži, únavě či některých onemocněních.

To, že vašemu organismu chybí vitaminy a minerály, se projeví až v případě, kdy je jich nedostatek. Základem by tedy měla být prevence v podobě pestré stravy a doplňků.

Pro koho jsou doplňky stravy určeny? Rozlišujeme vitaminy pro děti, dospělé a seniory

Doplňky stravy byste měli vybírat s rozumem, jelikož každá skupina potřebuje jiné živiny. Vitaminy pro ženy a muže obsahují látky pro správný vývoj organismu a udržení celkového zdraví. Seniorům pak vitaminy dodávají komplexní živiny pro aktivní a energický život. Zvláštní pozornost je potřeba věnovat dětem, těhotným a kojícím.

Vitaminy pro děti podporují zdravý vývoj dítěte

Vitaminy pro děti podporují normální růst a vývoj dítěte. V prvních měsících života jsou důležité vitaminy K a D. V předškolním věku je pak potřeba podporovat dětskou obranyschopnost pomocí vitaminů B a C. U adolescentů se vzhledem k fyzické a psychické zátěži zvyšuje spotřeba vitaminů A, B, C i D.

i

Aby vitaminy pro děti vašim ratolestem chutnaly, mají většinou podobu gumových bonbónů. Nejedná se však o mlsání, ale o doplňky stravy, tudíž dávejte pozor na nadměrné užívání.

Vitaminy pro těhotné udrží v kondici maminku i dítě

Vitaminy pro těhotné dbají na dostatečný přísun živin pro správný vývoj plodu a psychickou i fyzickou pohodu matky. Jedná se o kyselinu listovou, vitamin B, C a D. Je vhodné užívat i minerály jako železo, hořčík, jód nebo vápník. Vitaminy v těhotenství můžeme doporučit, lepší ale je, když je začnete brát již před plánovaným početím.

Vitaminy pro kojící ženy zlepšují kvalitu mateřského mléka

Vitaminy pro kojící ženy mohou mít pozitivní vliv na kvalitu a složení mateřského mléka, kterou běžnou stravou nezvýšíte. Současně dodají mamince potřebné látky, které kojením ztrácí. Patří sem především vitaminy B12, D, K a kyselina listová. Ženy by neměly zapomenout ani na dostatek železa, jódu, vápníku či zinku.

Nejlepší komplexní vitaminy a minerály v jednom alias multivitaminy – ano, či ne?

Multivitaminy jsou přípravky obsahující nejlepší komplexní vitaminy a minerály ve vyváženém poměru, který odpovídá doporučené denní dávce. Nespornou výhodou je pohodlnost při užívání, avšak některé obsažené látky spolu mohou nevhodně interagovat, a snižovat tak vstřebávání. Volte tedy multivitamin s co nejméně složkami.

Hledáte vitaminy na vlasy, nehty či podporu imunity?

Podle toho, k čemu konkrétně chcete vitaminy využívat, se tyto látky dělí do mnoha kategorií. Potřebujete vitaminy na vlasy, nehty či podporu imunity?

 • Prevence je důležitá v každém věku. Pokud například víte, že vaše strava neobsahuje všechno, co by měla, jsou pro vás vitaminy vhodné. Často jsou využívané především vitaminy na imunitu.
 • Zdravotní obtíže mohou potkat každého z vás. Vitaminy se zaměřují na konkrétní obtíže – velmi oblíbené jsou zejména vitaminy na růst vlasů, křeče či například vitaminy na nehty.
 • Péče o zdraví, jako je podpora spánku či regenerace organismu, je také častým důvodem, proč lidé sahají po vitaminových doplňcích. Myslete však na to, že pestrá strava je základ.

Vitaminy a minerály jsou dostupné v různých formách

Vitaminy a minerály jsou k dostání v různých formách. Obecně je seženete v tekuté podobě nebo ve formě tablet.

 • Tablety jsou výhodné v tom, že neobsahují žádné nadbytečné přísady, jako jsou například sladidla. Mohou se klasicky polykat, cucat nebo i žvýkat, přičemž výjimkou nejsou ani šumivé tablety do vody.
 • Sirupy/kapky se polykají buďto na lžičce, nebo se kapou do vody. Obsažené účinné látky se snadno vstřebávají a jsou vysoce koncentrované v malém objemu.

i

Můžete se setkat i s vitaminy ve formě prášku či granulátu, které jsou buďto rozpustné ve vodě, nebo si je můžete přidat například do jogurtu či jiného pokrmu.

Dále se zaměřte na to, jak rychle se vitaminy uvolňují do organismu

Vitaminy se mohou do organismu uvolňovat dvojím způsobem. Přípravky s rychlým uvolňováním vám poskytnou optimální dávku okamžitě (například vitamin C, E), což oceníte zejména při únavě či zátěži. Naopak přípravky s postupným uvolňováním dodávají tělu účinné látky po dobu až 24 hodin.

Čím se liší vitaminy rozpustné ve vodě a v tucích?

Rozlišujeme, zda jsou vitaminy rozpustné ve vodě, nebo v tucích. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

 • Vitaminy rozpustné ve vodě jsou charakteristické tím, že je lidský organismus neukládá, ale při nadměrném příjmu je vyloučí močí. Patří sem především tyto vitaminy: B1, B2, B6, B9, B12, C a H.
 • Vitaminy rozpustné v tucích jsou podmíněny dostatečným příjmem zdravých tuků ze stravy. Stopové množství se může ukládat v lidském těle, a proto může dojít k předávkování. Jedná se o vitaminy A, D, E a K.

Jak vitaminy užívat? Vždy dodržujte doporučenou denní dávku

Ačkoliv se jedná o tělu prospěšné látky, tak vitaminy nelze užívat neomezeně. Vždy dodržujte doporučenou denní dávku (DDD), která je uvedena na obalu. Přípravky zapíjejte čistou vodou a nejlépe i s trochou jídla, které zamezuje dráždění žaludku. Vyhněte se podávání na noc, mohla by vás pálit žáha.

Vitamin Jednotka DDD
A µg 500
B1 mg 1,1
B2 mg 1,4
B5 mg 6
B6 mg 1,4
B9 µg 200
B12 µg 2,5
C mg 80
D µg 5
E mg 12
K µg 75

1 miligram (mg) = 1 000 mikrogramů (µg, mcg, mikrog)

Nezbytnými živinami nejsou jen vitaminy, ale i minerály, které bývají rovněž obsaženy ve stravě. Patří sem hořčík, vápník, fosfor, jód a zinek.

Pro zdravý zrak a podporu imunity volte vitamin A

Vitamin A přispívá především k udržení zdravého zraku, pokožky, pohlavních buněk a normální funkci imunitního systému – nedostatek tohoto vitaminu může způsobovat ztrátu chuti, zastavení růstu, poruchy imunity a může vést až k šerosleposti. Provitaminem je také beta-karoten, který udržuje normální stav pokožky.

Vitamin B je přínosem pro vaše nervy i pokožku

Vitamin B se člení do dalších podskupin, z nichž každá má specifický přínos pro lidský organismus. Společný mají přínos pro nervovou soustavu či energetický metabolismus, ovšem pomáhají také pokožce či sliznicím. Celá tato skupina patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě.

 • Vitamin B1 pomáhá při vypětí nervů, podporuje činnost srdeční soustavy, zlepšuje paměť a posiluje chuť k jídlu. V lidském těle se neukládá a při nadměrném pití alkoholu či kávy se jeho množství v těle snižuje.
 • Vitamin B2 je důležitý pro zdravý stav pokožky, posiluje nehty, podporuje růst vlasů a přispívá ke správné činnosti oběhové a nervové soustavy. Snižuje také míru únavy, bolest svalů a vyčerpání.
 • Vitamin B6 reguluje hormonální aktivitu, snižuje míru vyčerpání a podporuje imunitní systém. Může do jisté míry působit jako prevence proti kardiovaskulárním nemocem. Jeho nedostatek způsobuje křeče či záněty.
 • Vitamin B9 (kyselina listová) napomáhá správnému vývoji plodu a krvetvorbě. Chrání před srdečním onemocněním a také snižuje riziko rakoviny. Patří mezi vitaminy pro těhotné, ale je vhodný i pro starší osoby.
 • Vitamin B12 se podílí na procesu dělení buněk či tvorbě červených krvinek, snižuje míru únavy a podporuje imunitní systém. Nachází se především v masu, a tak by jej měli užívat zejména vegetariáni a vegani.
 • i

  Jak poznat, že máme nedostatek vitaminu B? Mezi klasické projevy patří především nesoustředěnost, únava, pocit brnění, svalové křeče nebo nechutenství.

  Mezi nejznámější a nejvyužívanější patří vitamin C

  Vitamin C je oblíbený pro své antioxidační schopnosti, podporuje tvorbu kolagenu, pomáhá vstřebávat železo a celkově posiluje imunitu. Jeho nedostatek se projevuje jako únava nebo bolest kloubů, ovšem v těhotenství může dojít až k preeklampsii či předčasnému odloučení plodového vaku – měl by tedy patřit mezi vitaminy pro těhotné.

  Je možné předávkování vitaminem C? Jeho přebytečné množství vylučujeme močí, tudíž k tomu nemělo dojít. Při nadměrném užívání se ale mohou dostavit křeče, průjem či nevolnost.

  Vitamin D má na starosti výživu kostí a kloubů – důležitý je tedy zejména pro děti

  Vitamin D patří mezi vitaminy rozpustné v tucích. Je významný pro správný růst a vývoj kostí, zubů a kloubů. Z tohoto důvodu je důležité zařadit jej mezi vitaminy pro děti, jelikož se jeho nedostatek může projevit změknutím kostí. Dalším přínosem je pak podpora imunitního systému a lidského těla celkově.

  • Vitamin D3 je jediný vitamin, který si tělo vyrábí ze slunečního záření. Vzhledem k množství ochran proti slunci kvůli obavám z rakoviny kůže má však většina lidí nedostatek vitaminu D.

  Vitamin E má za úkol posílit vaše srdíčko

  Vitamin E může do určité míry působit jako prevence proti různým onemocněním srdce a doporučuje se i při neplodnosti. Uvádí se také, že vitamin E pomáhá zpomalovat stárnutí a urychluje léčbu popálenin.

  i

  V žádném případě si nepleťte doplňky stravy a léky. Doplňky stravy jsou zdroje látek, které mají za úkol doplňovat tělu potřebné vitaminy a minerály, které tělo nedokáže vyrobit nebo je nelze získat z běžné stravy. Oproti tomu léky mají léčebné či preventivní účinky.

  Vitamin H působí příznivě proti kožním onemocněním

  Vitamin H je skvělým pomocníkem při kožních onemocněních. Podporuje také činnost nervového systému a pohlavních sliznic. Bonusem je pak růst a kvalita nehtů a vlasů. Při nedostatku vitaminu H můžete trpět únavou.

  Pro zdravé zuby a krev využijte vitamin K

  Vitamin K je výborným pomocníkem při nadměrném menstruačním krvácení, napomáhá při spalování tuků a může působit i jako prevence proti zubním kazům. Jeho nedostatek se projevuje poruchami srážlivosti a řídnutím kostí. Je vhodné jej zařadit také mezi vitaminy pro kojící, jelikož je ho v mateřském mléce menší množství.

  • Vitamin K1 je vyráběn rostlinami. Využívá se především při poruchách srážlivosti krve a působí i jako vitamin na játra. Je obsažen v listové zelenině a v některých rostlinných olejích.
  • Vitamin K2 je produkován bakteriemi v zažívacím traktu, což znamená, že jej tělo dokáže v malé míře samo vyrobit. Je důležitý pro mineralizaci kostí, buněčný růst a také metabolismus buněk.

  Při doplňování potřebné dávky živin nezapomeňte také na své domácí mazlíčky. Vitaminy pro psy zaručují pevné kosti, krásnou srst, pevné drápky a zdravé a odolné klouby.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Nutrend Magneslife, 10x25 ml Skladem > 10 ks a na 4 prodejnách
Minerály magnesium, 10x25ml, bez příchuti - 21,90 Kč/ks - od 8 760 Kč/1 l
219,-

2.
Extrifit V 52 Vita Complex Forte 60 tbl Skladem > 10 ks a na 8 prodejnách
Vitamín komplexní, 60 kapslí, bez příchuti - 6,65 Kč/ks
399,-

3.
Reflex Nexgen PRO multivitamin, 90 kapslí Skladem > 10 ks a na 4 prodejnách
Vitamín Kapsle, multivitamíny, dospělé, orální podání, 90 tablet - 6,32 Kč/ks
569,-

Další nejprodávanější
534 položek
Nutrend Magneslife, 10x25 ml
Minerály magnesium, 10x25ml, bez příchuti - 21,90 Kč/ks - od 8 760 Kč/1 l

219,- bez DPH 190,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTnut11268
Extrifit V 52 Vita Complex Forte 60 tbl - Vitamín
Extrifit V 52 Vita Complex Forte 60 tbl
Vitamín komplexní, 60 kapslí, bez příchuti - 6,65 Kč/ks

399,- bez DPH 347,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 8 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTsupl0511
Reflex Nexgen PRO multivitamin, 90 kapslí
Vitamín Kapsle, multivitamíny, dospělé, orální podání, 90 tablet - 6,32 Kč/ks

569,- bez DPH 495,-
Koupit
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTref002
Amix Nutrition Vitamin C 1000mg, 100 kapslí - Vitamín C
Amix Nutrition Vitamin C 1000mg, 100 kapslí
Vitamín C C, 100 kapslí, bez příchuti - od 1,29 Kč/ks

od 129,- bez DPH 112,-
Koupit
Můžete mít ihned na 16 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTami0001
MOVit Vitamin D3 2000 I.U., 50 ucg, 90 tobolek - Vitamín D
-20%
MOVit Vitamin D3 2000 I.U., 50 ucg, 90 tobolek
Vitamín D – přispívá k normální funkci imunitního systému, svalů, kostí a zubů, umožňuje správné vstřebávání vápníku; Doporučuje se doplňovat jej ve středním a vyšším věku, ženám v menopauze a po ní, osobám s nadváhou a obezitou, těhotným, kojícím ženám a lidem žijícím ve znečištěném životním prostředí - od 1,77 Kč/ks

-20% 199,-
od 159,- bez DPH 138,-
Koupit
Můžete mít ihned na 18 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: MEDMOVDS030
GreenFood Nutrition Omega 3 120 kapslí
Omega 3 - rybí olej, 120 kapslí, 60 - 120 denních dávek, bez příchutě - od 1,33 Kč/ks

od 159,- bez DPH 138,-
Koupit
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTgfn0026
GreenFood Nutrition Vápník Hořčík Zinek Chelát 90 kapslí
Minerály - vápník, hořčík, zinek, 90 kapslí, 30 denních dávek, bez příchutě - od 1,54 Kč/ks

od 139,- bez DPH 121,-
Koupit
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTgfn0021
MyProtein Omega 3 - 250 kapslí - Omega 3
-23%
Varianty
MyProtein Omega 3 - 250 kapslí
Omega 3 Kapsle, omega 3, pro dospělé, 250 tablet, 600 g, orálně - 0,92 Kč/ks

-23% 299,-
229,- bez DPH 199,-
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTmyp001
PROM-IN ZM Core 120 kapslí
Vitamín Tablety, hořčík a zinek, učeno pro dospělé, 120 tablet - 2,66 Kč/ks

319,- bez DPH 277,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTpro189
De-press 60 tob. - Doplněk stravy
-19%
De-press 60 tob.
Doplněk stravy STOP špatné náladě, podpora duševní pohody a vyrovnání se stresem díky obsahu kozlíku lékařského, nejsilnější kombinace 4 bylin a hořčíku s L-tryptofanem, nenávykové složení bez nežádoucích účinků vhodné i k dlouhodobému užívání - 4,98 Kč/ks

-19% 369,-
299,- bez DPH 260,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SIMdepDS618
Swiss NatureVia Magnesium 1 420mg tbl.90
Hořčík magnesium (hořčík) přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, je důležitý pro funkci nervového systému, svalů (včetně svalu srdečního), pro kosti a zuby - od 1,98 Kč/ks

od 178,- bez DPH 155,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 10 ks
Objednací kód: NAMAG197
COLLALLOC Bioaktivní mořský kolagen 30× 3,3 g
Kolagen – kvalitní, účinný a čistý mořský kolagen, skvěle vstřebává, konzumuje se rozpuštěný ve vodě, bez chuti, barviv a aditiv, výroba je šetrná k životnímu prostředí - 20,30 Kč/ks

609,- bez DPH 530,-
Koupit
Můžete mít ve čtvrtek 24.6.
Skladem > 5 ks u partnera
Objednací kód: COLDOPDS017
Enervit Magnesium Sport (10x 15 g) citrón
Sportovní nápoj – proti křečím, forma: prášek, příchuť citrón, energetická hodnota: 268 kcal / 1139 kJ, objem 200 ml, hmotnost 150 g - 19,90 Kč/ks - od 995 Kč/1 l

199,- bez DPH 173,-
Koupit
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTsupl027
CENTRUM PRO MUŽE - Multivitamín
-13%
Varianty
CENTRUM PRO MUŽE
Multivitamín – kompletní multivitamin s vitaminy, minerály a stopovými prvky, vytvořen speciálně pro potřeby moderních mužů, pro podporu imunity, energie a zdravých svalů*, bez lepku, bez cukru

-13% 309,-
od 269,- bez DPH 234,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: PFICENDS765nad
Nutrend Multivitamin Compressed Caps, 60 kapslí,
Vitamín komplexní, 60 kapslí, bez příchuti - 4,48 Kč/ks

269,- bez DPH 234,-
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTnut0214
Swiss NatureVia Vitamin D3-Efekt 2000IU tbl.90
Vitamín D extra síla multifunkčního vitaminu D v jedné tabletě - od 1,88 Kč/ks

od 169,- bez DPH 147,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: NAVIT364
Reflex Nexgen®, 60 kapslí
Vitamín Kapsle, multivitamíny, dospělé, orální podání, 60 tablet - 4,98 Kč/ks

299,- bez DPH 260,-
Koupit
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTref006
Reflex Albion Magnesium, 90 kapslí
Vitamín Kapsle, hořčík, dospělé, orální podání, 90 tablet - 3,32 Kč/ks

299,- bez DPH 260,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTref005
Minerals70 IoniLyte hypotonic concentrate, 100ml
Minerály - multiminerály, kapky, 100 ml, pro 10 - 40 l nápoje, bez příchutě - 2 490 Kč/1 l

249,- bez DPH 217,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem 1 ks
Objednací kód: SPTovo001
Magnesium + B6 90 tablet - Hořčík
Varianty
Magnesium + B6 90 tablet
Hořčík – Magnesium prémiové kvality obohacené o vitamin B6 pro podporu energie. - od 1,51 Kč/ks

od 136,- bez DPH 118,-
Koupit
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: WAMAGN243
CENTRUM PRO MUŽE 60tbl. - Multivitamín
-22%
Varianty
CENTRUM PRO MUŽE 60tbl.
Multivitamín – kompletní multivitamin s vitaminy, minerály a stopovými prvky, vytvořen speciálně pro potřeby moderních mužů, pro podporu imunity, energie a zdravých svalů*, bez lepku, bez cukru - 7,15 Kč/ks

-22% 549,-
429,- bez DPH 373,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem > 10 ks
Objednací kód: PFICENDS789
Nutrend Multimineral Compressed Caps, 60 kapslí,
Vitamín komplexní, 60 kapslí, bez příchuti - 4,48 Kč/ks

269,- bez DPH 234,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTnut0212
Galmed Magnesium 400mg+B-komplex+Vit.C 30 sáčků - Hořčík
-44%
Galmed Magnesium 400mg+B-komplex+Vit.C 30 sáčků
Hořčík Hořčík v Magnesii lactici 0,5 Galmed 50tbl je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů (mírní podrážděnost a nervozitu), ale i pro uvolňování energie z glukózy a pro správnou stavbu kostí. Udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí infarktu. Řadě žen odstraní potíže spojené s premenstruálním syndromem. Mírní deprese a přispívá ke zdravým zubům. - od 3,17 Kč/ks

-44% 169,-
od 95,- bez DPH 83,-
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SPTglm019
Marťánci Gummy černý bez 20 mg 50 tab
Multivitamín – multivitamín pro děti na podporu zdraví, imunity a vitality - od 3,35 Kč/ks

od 168,- bez DPH 146,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem > 10 ks
Objednací kód: STAMARDS320

Vitamíny a minerály

zdravíCo jsou probiotika a proč je naše tělo potřebuje? Probiotika neboli zdraví prospěšné bakterie posilují funkci imunitního systému, zlepšují trávení i duševní...
Vždy je lepší dbát na dostatek vitamínů a minerálů průběžně než pak řešit jejich nedostatek, když se tělo...
Oslabená imunita je problémem mnoha a lidí, z nichž většina ani netuší, že jejich imunitní systém...
zdravá výživaJak zůstat na Home office ve formě? Práce z domu neboli Home office je stále využívanější možností práce, kterou nadšeně vítají hlavně maminky...
Více článků

Vitamíny a minerály

V kategorii Vitamíny a minerály máme právě teď na Alza.cz celkem 534 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi