Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

TP-LINK TL-SM321B

Zobrazit katalog
4x
0
TP-LINK TL-SM321B - Modul
-20%
Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km
Cena s DPH
991,-
791,-
Cena bez DPH
654,-
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
Skladem 2 ks
Doručení až domů zítra
nebo
Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 40 Alzáků
Záruka 36 měsíců Kód:  TP811b Prod. číslo:  TL-SM321B Stránky výrobce
Helpdesk Vytisknout
5,0
Hodnotili 4 uživatelé
5 4x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
50+ zákazníků již zakoupilo
100 % zákazníků doporučuje

TP-LINK TL-SM321B

MiniGBIC modul určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ze switche, kam se vkládá do SFP slotu, nebo mediakonvertoru MC220L. Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A. Modul využívá technologii WDM, která umožňuje vést obousměrnou komunikaci pouze po jednom vlákně.

Parametry a specifikace:

Max. délka spoje:

10 km

Normy:
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3z

Optický kabel:
9/125

Vlnová délka:
TX: 1310 nm
RX: 1550 nm

Konektor:
LC

Přenosová rychlost:
1,25 Gbit/s

Napájení:
3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru

Hmotnost:
12 g

Provozní teplota:
0 - 70 °C


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro TP-LINK TL-SM321B
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
For shipping to other EU countries visit this page TP-LINK TL-SM321B. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte TP-LINK TL-SM321B. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si TP-LINK TL-SM321B. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-LINK TL-SM321B. For shipping to the United Kingdom visit this page TP-LINK TL-SM321B. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: TP-LINK TL-SM321B.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB15
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi