Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Všechny dárky jako na dlani Vánoční přípravy

Vysavače

Vysavače patří mezi základní vybavení každé domácnosti, a to ať už máte dřevěné podlahy, nebo koberec. Při výběru se zaměřte především na to, k jakému účelu chcete vysavač využívat, zda požadujete model se sáčkem, nebo bez něj a na základní parametry. Potřebujete poradit? Přečtěte si více.

Pokračovat

Jaké vysavače naleznete v nabídce? Rozlišujeme 5 základních typů

Existují různé vysavače, které se liší způsobem vysávání, konstrukcí, převažujícím účelem a dalšími vlastnostmi.

 1. Klasické vysavače patří mezi nejrozšířenější typy. Vyznačují se konstrukcí na kolečkách a dlouhou sací hubicí, se kterou se dostanete všude. Klasický lux se hodí na úklid běžně znečištěné domácnosti.
 2. Ruční vysavače jsou výbornými pomocníky na rychlý úklid, protože si hravě poradí s vysátím různých drobečků, prachu či jiných menších nečistot. Ruční vysavač vám zajistí účinný a efektivní úklid.
 3. Tyčové vysavače jsou typické tenkou konstrukcí, se kterou je spojena obratnost a skladnost. Pokud tedy potřebujete vysávat menší plochy a těžko dostupná místa, pak jsou pro vás ideální právě vysavače tyčové.
 4. Robotické vysavače sice plně nenahradí manuální vysávání, ale o hodně jej oddálí, a tak jsou vhodné na pravidelnou údržbu celé domácnosti. Robotický vysavač využijete obzvlášť, pokud doma máte mazlíčka.
 5. Průmyslové vysavače se hodí především do průmyslových hal, dílen či na stavby, kde je potřeba vyšší výkon a odolnější konstrukce. Průmyslový vysavač si snadno poradí se štěrkem, pilinami, šponami, ale i bahnem.
 6. Víceúčelové vysavače si hravě poradí jak se suchými nečistotami, tak i s tekutinami, a to nejen z tvrdých podlah, ale i z koberce. V některých variantách dokonce zvládnou mytí oken či parní čištění.

klasický domácí vysavač
Klasický vysavač

tyčový a ruční mini vysavač
Tyčový a ruční vysavač

robotické mini vysavače
Robotický vysavač

průmyslové vysavače lux
Průmyslový vysavač

Potřebujete speciální vysavač na úklid konkrétních nečistot? Žádný problém

Vysavače podle užití potěší každého, kdo potřebuje vysavač na úklid konkrétních nečistot.

 • Vysavače na popel mívají hliníkovou trubici a odolnou kovovou nádobu, a to pro případ, že byste omylem vysáli žhavý popel. Vysavač na popel může být malý ke krbu, ale i velký do dílny, garáže či haly.
 • Vysavače na listí ocení každý vlastník zahrady. Listí se po vysátí rozdrtí a tento odpad se sbírá do vaku. Vysavač si nasadíte pomocí nastavitelného popruhu na rameno a můžete se vrhnout do vysávání.
 • Vysavače na zvířecí chlupy jsou vhodné pro majitele domácích mazlíčků. Tito pomocníci si snadno poradí s jakýmikoliv chlupy, a vy tak můžete udržovat váš domov v dokonalé čistotě.
 • Vysavače do auta jsou velmi kompaktní a poradí si s rychlým úklidem drobků, zvířecích chlupů a dalších nečistot v interiéru vozidla. Vysavač do auta je napájen buď z autozásuvky, nebo akumulátorem.
 • Vysavače na okna jsou výbornou alternativou ke klasickému ručnímu mytí. Fungují na principu vysávání špinavé vody, která tedy nikde nestéká. Vysavač na okna představuje snadné, rychlé a efektivní mytí oken.
 • Parní vysavače využívají k vysávání horkou páru, díky čemuž dochází k uvolňování i hloubkových nečistot, které jsou následně s přebytečnou vodou odsáty. Hodí se tak pro úklid větších ploch či specifických povrchů.
 • Vysavače do bazénu ocení každý, koho nebaví ruční vybírání nepořádku z bazénu. Tito pomocníci si snadno poradí se špínou i listím, které se nachází na hladině i dně bazénu, a to rychle a velmi snadno.
 • Vysavače na piliny se hodí především do dřevařského průmyslu, kde dochází k úniku velkých nečistot ve formě pilin a hoblin. Vysavač na piliny má odolnější konstrukci, která si poradí s ostrými a velkými kusy dřeva.

elektrický vysavač na popel
Vysavač na popel

malý vysavač listí
Vysavač na listí

lux vysavač na okna
Vysavač na okna

lux do bazénu
Bazénový vysavač

Bezsáčkový versus sáčkový vysavač – jaké jsou (ne)výhody jednotlivých typů?

Při výběru narazíte na možnost zvolit si bezsáčkový, nebo sáčkový vysavač se sáčkem na jedno, nebo více použití. Jaké jsou (ne)výhody jednotlivých typů?

Bezsáčkové vysavače

Bezsáčkové vysavače fungují tak, že jsou nečistoty vysávány do sběrné nádoby, nebo do vody. Pro alergiky, astmatiky či děti rozhodně doporučujeme spíše vodní vysavače, které jsou mnohem hygieničtější. Čím se liší vodní a cyklonové vysavače a jaké jsou obecné výhody bezsáčkových vysavačů?

 • Cyklonové vysavače jsou klasické vysavače, které fungují na principu rotace vzduchu v nádobce, která pomocí odstředivé síly uvolňuje i ty nejmenší částečky. Cyklonový vysavač však není příliš hygienický.
 • Vodní vysavače sbírají nečistoty do nádoby s vodou, kde se veškerá špína prakticky ihned rozpustí a poté ji pouze vylejete. Nevýhodou je menší sací výkon a nutnost častěji vylévat vodu.
 • Odpadá nutnost dokupovat sáčky.
 • Pyšní se stálým sacím výkon.
 • Jejich použití je ekologičtější.
 • Hodí se na mokré vysávání.
 • Vysypávání není příliš hygienické.
 • Musíte pravidelně myslet na čištění filtru.

Sáčkové vysavače

Sáčkové vysavače jsou méně ekologické. Jednorázové sáčky jsou nejhygieničtějším řešením, protože zároveň slouží jako filtry, a navíc nejste v kontaktu s prachem. Sáčky na více použití už nejsou tak ideální, protože při vysypávání přicházíte do styku s nečistotami, navíc při opakovaném používání ztrácí na kvalitě.

 • Sáčky slouží jako další filtrace.
 • Textilní nemusíte vysypávat vždy po vysávání.
 • V nabídce naleznete více modelů.
 • Není potřeba tak precizní údržba filtrů.
 • Musíte mít stále v zásobě sáčky.
 • Plný sáček snižuje výkon vysavače.

Nekupujte sáčky do vysavače naslepo, přečtěte si našeho průvodce výběrem sáčků.

Jaký objem sáčku či nádoby by měl mít lux?

Objem sběrné nádoby má každý lux poměrně odlišný. Obecně však platí, že větší objem umožňuje luxovat bez přerušení kvůli vyprazdňování nádoby či výměně sáčku. Objem sáčku však volte nejen podle velikosti prostor, ale také podle míry běžného znečištění koberců či podlahy a počtu členů domácnosti.

 • Sáčkové vysavače mívají větší objem. Do 50 m² využijete sáček o objemu 2–2,5 l a do 100 m² 3–4l sáček.
 • Bezsáčkové vysavače si vystačí s objemem nádoby 1,2–2 litry, protože se po každém vysátí vyprázdní.

Sací výkon a příkon – 2 základní parametry pro výkonný vysavač

Hledáte-li výkonný vysavač, začněte s tím, že si pohlídáte parametry, jako je sací výkon a příkon.

 1. Příkon vysavače se pohybuje od jednotek W až po 2 400 W a udává, kolik vysavač spotřebuje elektrické energie. Vyšší výkon tedy znamená vyšší spotřebu, ale na druhou stranu i lepší výkon.
 2. Sací výkon vysavače představuje cca 20–35 % příkonu a pohybuje se mezi 600 a 2 500 W. Samozřejmě záleží také na kvalitní konstrukci, díky které nebudou nečistoty nikde unikat.

Dostatečně dlouhý přívodní kabel u vysavače zajistí komfortní vysávání

Aby bylo vysávání co nejpohodlnější, myslete na dostatečně dlouhou přívodní šňůru – její délka se pohybuje od 1,5 do 12 m. Důležitější je však akční rádius, který udává dosah při maximálním využití kabelu – liší se od délky, protože se do něj započítává i tělo a trubice vysavače. Pohybuje se od 2 do 15 metrů.

Pro pohodlné vysávání je důležitá i hmotnost, která se odvíjí od konstrukce. Malé vysavače mohou mít pouhých 0,5 kg, ty průmyslové až 15 kg.

Vybíráte-li lux, energetický štítek obsahuje nejdůležitější informace

Vybíráte lux? Nejdůležitější informace naleznete na energetickém štítku, který je umístěn na vysavači.

 • Energetická třída udává poměr efektivity vysávání a spotřeby. Rozlišuje se třída A (A+, A++ a A+++) až G s tím, že třída A patří mezi nejúspornější. Vysavače se už v nízkých třídách příliš nevyskytují.
 • Roční spotřeba energie se pohybuje mezi 16–40 kWh. Jedná se o položku v řádech 100 Kč, ovšem pokud investujete do úspornějšího pomocníka, časem se vám tato investice vrátí.
 • Třída emise prachu udává, jak moc čistý vzduch vychází z vysavače ven. Kvalita filtrace se udává třídami A až G – nejúčinnější jsou vysavače ve třídě A, které zvládnou odfiltrovat 99,8 % prachu.
 • Účinnost vysávání podlahy/koberce patří mezi nejdůležitější parametry, protože ovlivňuje výsledek vysávání. Opět se rozlišují třídy A až G s tím, že u koberců budou tyto hodnoty většinou nižší.
 • Hlučnost ovlivňuje zejména pohodlnost užívání. V nabídce naleznete opravdu velmi tichý vysavač, jehož hodnoty se dle typu pohybují od 20 do 50 dB, ale také velmi hlasité modely přesahující 90 dB.

i

Nemáte prostor pro skladování? Pak si pořiďte malý vysavač

Pokud máte malý prostor, ve kterém se nenajde místo ke skladování většího spotřebiče, pořiďte si malý vysavač. Kompaktní rozměry automaticky neznamenají nižší sací výkon či jiné parametry. Stačí jen bedlivě sledovat energetický štítek a veškeré důležité parametry.

Kvalitní filtraci by měly mít i běžné domácí vysavače: Bývá 2, nebo 3stupňová

Chcete-li vysávat efektivně, tak se zaměřte na kvalitní filtraci, kterou by měly mít i běžné domácí vysavače. Pokud budou filtry nekvalitní, tak budete vysávat stejný prach stále dokola. Většinou se rozlišují tři stupně.

 1. Sáček skvěle funguje jako první filtr, který brání tomu, že se nečistoty dostanou do motoru.
 2. Vstupní filtr chrání taktéž motor vysavače a jeho výměna se doporučuje s každým novým sáčkem.
 3. Výstupní filtr je nejdůležitější. Stará se o to, aby se nečistoty nedostaly zpět do místnosti.
  • Vysavač s HEPA filtrem patří mezi nejpoužívanější a nejdokonalejší. Platí zde, že čím vyšší číslo je v názvu filtru, tím je lepší. Alternativou jsou také EPA filtry, které jsou rovněž vysoce účinné.
Skupina filtrů Třída filtrace Účinnost (v %)
EPA E 10 min. 85
EPA E 11 min. 95
EPA E 12 min. 99,5
HEPA H 13 min. 99,95
HEPA H 14 min. 99,995

A jak je to s nabíjením? V nabídce je jak elektrický vysavač, tak i akumulátorový

Akumulátorové vysavače mají baterii (akumulátor), který stačí nabít a poté můžete spotřebič po určitou dobu používat, a to bez nutnosti kabelu. Doba nabíjení se pohybuje v závislosti na modelu mezi 1–16 h, doba provozu pak 10–250 minut. Druhým typem je elektrický vysavač, tedy klasický model, který je napájen síťově.

Pokud se rozhodnete pro akumulátorový lux, je dobré mít v zásobě druhou baterii, kterou můžete využít v případě, že dojde k vybití v nevhodnou chvíli.

Příslušenství a přídavné nástavce na vysavač z něj dělají multifunkčního pomocníka

Příslušenství k vysavačům zahrnuje především papírové a textilní sáčky, náhradní filtry, baterie a vůně. Nedílnou součástí jsou však také přídavné nástavce na vysavač, se kterými dosáhnete maximální efektivity úklidu.

 • Turbokartáč je poháněný nasávaným vzduchem. Výborně zachytí zvířecí chlupy a vlasy z koberců.
 • Elektrický turbokartáč má vlastní motor, a proto se otáčí stálou rychlostí a s velkou silou.
 • Štěrbinová hubice si poradí s úzkými a špatně dostupnými místy, čímž dosáhnete perfektní čistoty.
 • Parketová hubice je šetrná a účinná volba na úklid parketových, dlaždicových či plovoucích podlah.
 • Hubice na čalounění je účinná při čištění autosedaček, sedacích souprav a dalšího čalouněného nábytku.
 • Kartáčový nástavec se hodí pro důkladné čištění koberců, jelikož se dostane hluboko na vláken.

i

Chcete ušetřit a zajímají vás tedy levné vysavače? V tom případě se podívejte do naší nabídky, kde naleznete jak sáčkové, tak i bezsáčkové vysavače v akci. Pokud si stále nevíte rady, přečtěte si našeho průvodce Jak vybrat vysavač.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Dyson V15 Detect Absolute Skladem > 5 ks a na 9 prodejnách
Tyčový vysavač aku, doba nabíjení 4,5 h, doba provozu 60 min, kapacita baterie 3600 mAh, pro alergiky, na čištění koberců, na zvířecí chlupy, antibakteriální a na suché čištění, na všechny druhy podlah, hepa filtr, objem nádržky 0,76 l, adaptér, baterie li-ion, držák na zeď, elektrický turbo kartáč, hepa filtr, štěrbinová hubice a univerzální podlahová hubice, barva měděná
19 990,-

2.
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black Skladem > 5 ks a na 22 prodejnách
Robotický vysavač s mopem a na čištění koberců, na všechny druhy podlah, hlučnost 60 dB, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, detekce znečištěných míst a přizpůsobení povrchu podlahy, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, nabíjecí stanice a nádobka na vodu pro mokré čištění, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá
-24%
8 499,-
6 479,-

3.
Rowenta RR7675WH X-PLORER Serie 75 Animal Skladem > 5 ks a na 19 prodejnách
Robotický vysavač s mopem, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, mop na běžné čištění a mop na odolné skvrny, BLDC motor, přizpůsobení výkonu k povrchu podlahy, možnost nastavení zakázaných zón, objem nádoby 0,4 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 150 min, čas dobíjení 240 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, barva černá
9 999,-

Další nejprodávanější
1 026 položek
Lidovka
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential
Robotický vysavač s mopem, typ baterie: Li-ion, hlučnost 58 dB(A), objem nádoby 0,42 l, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti nárazu a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,7 cm, způsob navigace: gyro, DC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, boční kartáč, hepa filtr, kartáč, nabíjecí stanice, nádobka na vodu pro mokré čištění, ovládání chytrým telefonem a utěrka pro stěr podlah, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva bílá

3 599,- bez DPH 2 974,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 23 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd12
Zlatá střední cesta
Rowenta RR7675WH X-PLORER Serie 75 Animal
Robotický vysavač s mopem, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, mop na běžné čištění a mop na odolné skvrny, BLDC motor, přizpůsobení výkonu k povrchu podlahy, možnost nastavení zakázaných zón, objem nádoby 0,4 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 150 min, čas dobíjení 240 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, barva černá

7 999 Kč se slevovým kódem  DARKY20
9 999,- bez DPH 8 264,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na 19 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV107
Pro náročné
Dyson V10 Absolute
Tyčový vysavač aku, 2v1, doba nabíjení 3,5 h, doba provozu 60 min, na všechny druhy podlah, hepa filtr a omyvatelný filtr, objem nádržky 0,77 l, držák na zeď, barva stříbrná

13 990,- bez DPH 11 562,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: DYSVY110
Dyson V15 Detect Absolute
Tyčový vysavač aku, doba nabíjení 4,5 h, doba provozu 60 min, kapacita baterie 3600 mAh, pro alergiky, na čištění koberců, na zvířecí chlupy, antibakteriální a na suché čištění, na všechny druhy podlah, hepa filtr, objem nádržky 0,76 l, adaptér, baterie li-ion, držák na zeď, elektrický turbo kartáč, hepa filtr, štěrbinová hubice a univerzální podlahová hubice, barva měděná

19 990,- bez DPH 16 521,-
Koupit
Můžete mít ihned na 9 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: DYSRU421
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black - Robotický vysavač
Varianty
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black
Robotický vysavač s mopem a na čištění koberců, na všechny druhy podlah, hlučnost 60 dB, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, detekce znečištěných míst a přizpůsobení povrchu podlahy, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, nabíjecí stanice a nádobka na vodu pro mokré čištění, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá

-24% 8 499,-
6 479,- bez DPH 5 355,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 22 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd08
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White - Robotický vysavač
Varianty
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White
Robotický vysavač s mopem a na čištění koberců, na všechny druhy podlah, hlučnost 60 dB, objem nádoby 0,55 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, detekce znečištěných míst a přizpůsobení povrchu podlahy, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, nabíjecí stanice a nádobka na vodu pro mokré čištění, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva bílá

6 479,- bez DPH 5 355,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít zítra od 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd07
Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 Aqua - Tyčový vysavač
Varianty
Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 Aqua
Tyčový vysavač 3v1, na všechny typy podlah, na koberce, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, hlavice Aqua na vytírání i vysávání v jednom kroku, digitální displej, flexibilní ohebná trubice, sací výkon až 200 AW, doba nabíjení 3 h, typ baterie Li-ion, kapacita baterie 32,4 V, funkce intenzivního výkonu Boost, doba provozu až 70 min, hepa filtr, omyvatelný filtr, hlučnost 84 dB, objem nádržky 0,9 l, vyjímatelná dobíjecí baterie, napájecí stanice osazená na stěnu, Deep Power hlavice s led osvětlením, hubice na čalounění, rotační turbokartáč, štěrbinová hubice a ohebná hadice, náhradní mopy v balení, barva modrá

12 792 Kč se slevovým kódem  DARKY20
15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWTV597
Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 FC6904/01
Tyčový vysavač aku, 3v1, doba nabíjení 5 h, doba provozu 75 min, s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, omyvatelný filtr, hlučnost 84 dB, objem nádržky 0,6 l, držák na zeď, kartáčová hubice, led osvětlení, měkčená kolečka, mini turbo kartáč, nabíjecí adaptér, nádobka na vodu pro mokré čištění a rotační kartáč, barva černá a azurová

10 791 Kč se slevovým kódem  DARKY10
11 990,- bez DPH 9 909,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PHIVT904
iRobot Roomba Combo 113 + 60 dní na vrácení peněz, rok záruky navíc zdarma
Robotický vysavač a mop 2v1 na všechny typy podlah tvrdých podlah i koberců. Inteligentní vytírání, provoz 100 minut, nárazník se zpomaleným dotykem, senzor proti pádu ze schodů, zásobník na nečistoty 450 ml, baterie NiMH 3000mAh, systematická navigace s gyroskopem, automatické nabíjení, mobilní aplikace iRobot Home v češtině, plánování úklidu

6 999,- bez DPH 5 784,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít zítra od 7:00
Skladem 2 ks
Objednací kód: ROORV971
Rowenta RH9574WO Air Force Flex 760 Total Care - Tyčový vysavač
Varianty
Rowenta RH9574WO Air Force Flex 760 Total Care
Tyčový vysavač aku 2v1, na všechny typy podlah, na koberce, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, flexibilní ohebná trubice, 3 nastavení rychlosti, režim turbo s intenzivním sacím výkonem až 180 AW, doba nabíjení 2,5 h, doba provozu 75 min, omyvatelný filtr a filtr za motor, objem nádržky 0,8 l, typ baterie Li-ion, motorizovaná sací hubice, držák na zeď, hubice na čalounění, štěrbinová hubice XL, mini rotační turbokartáč a trojúhelníková hubice, barva oranžová

6 792 Kč se slevovým kódem  DARKY20
8 490,- bez DPH 7 017,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWTV623
Concept VR3110 2 v 1 RoboCross Laser - Robotický vysavač Varianty
Concept VR3110 2 v 1 RoboCross Laser + Garance 45 dní na vrácení peněz po registraci
Robotický vysavač maximální sací síla 3300 Pa, s mopem, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na všechny druhy podlah, doba provozu 180 min, doba nabíjení 4 h, hlučnost 70 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,8 cm, BLDC motor, boční kartáč, dálkové ovládání, hepa filtr, kartáč na podlahu/koberce, kartáč pet na zvířecí chlupy a pěnový filtr, HEPA filtr a pěnový filtr, mobilní aplikace, barva černá

9 999,- bez DPH 8 264,-
Koupit
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CORV485
Rowenta RH9890WO X-Force Flex 11.60 Aqua - Tyčový vysavač
Varianty
Rowenta RH9890WO X-Force Flex 11.60 Aqua
Tyčový vysavač 3v1, na všechny typy podlah, na koberce, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, hlavice Aqua na vytírání a vysávání v jednom kroku, digitální displej, flexibilní ohebná trubice, sací výkon až 130 AW, doba nabíjení 3 h, typ baterie Li-ion, kapacita baterie 25,2 V, funkce intenzivního výkonu Boost, doba provozu 45 min, hepa filtr a omyvatelný filtr, hlučnost 82 dB, objem nádržky 0,9 l, vyjímatelná dobíjecí baterie, napájecí stanice osazená na stěnu, Deep Power hlavice s led osvětlením, hubice na čalounění, rotační turbokartáč a štěrbinová hubice, náhradní mopy v balení, barva modrá

10 499,- bez DPH 8 677,-
Koupit
Můžete mít ihned na 23 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWTV742
TESLA RoboStar iQ300 bílý - Robotický vysavač
Varianty
TESLA RoboStar iQ300 bílý
Robotický vysavač s mopem, pro alergiky, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a na vodu, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 3 h, hlučnost 55 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: dálkový ovladač, počet bočních štětců: 2, způsob navigace: základní a gyro, AC motor, způsob čištění: kartáče a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, boční kartáč, dálkové ovládání, magnetické páska a nabíjecí stanice, mikrofiltr, HEPA filtr a omyvatelný filtr, mobilní aplikace, barva bílá

5 989,- bez DPH 4 950,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: TESRV000
Roborock S6 Pure Black - Robotický vysavač
Varianty
Roborock S6 Pure Black
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 3 h, hlučnost 60 dB(A), objem nádoby 0,48 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, detekce znečištěných míst a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 1,5 cm, způsob navigace: základní a vslam, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, boční kartáč, hepa filtr, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice, napájecí kabel, utěrka pro stěr podlah a virtuální zeď, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá

12 490,- bez DPH 10 322,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít zítra od 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd11
Roborock S6 Max V černý
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a na vodu, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 64 dB(A), objem nádoby 0,46 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 5, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: kamera a laserová, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, nabíjecí stanice, zásobník na nečistoty pro vysávání a zásobník na vodu, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá

12 870,- bez DPH 10 636,-
Koupit
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd14
Rowenta RR7987WH X-PLORER Serie 95 Total Care - Robotický vysavač
Varianty
Rowenta RR7987WH X-PLORER Serie 95 Total Care
Robotický vysavač s elektronickým mopem, vysoký sací výkon až 12 000 Pa, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, ovládání přes mobilní aplikaci, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, kartáč k zachycení dlouhých vlasů a kartáč na jemné částice, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Force pro vytírání a vysávání zároveň, mop na běžné čištění, odolné skvrny a protialergenní mop, BLDC motor, přizpůsobení výkonu povrchu podlahy, možnost nastavení zakázaných zón, objem nádoby 0,5 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 225 min, čas dobíjení 240 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, vysoce výkonný filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, barva bílá

15 199 Kč se slevovým kódem  DARKY20
18 999,- bez DPH 15 702,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWRV220
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C
Robotický vysavač s mopem a na čištění koberců, na všechny druhy podlah, hlučnost 60 dB, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, detekce znečištěných míst a přizpůsobení povrchu podlahy, způsob navigace: vslam, nabíjecí stanice a nádobka na vodu pro mokré čištění, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva bílá

5 199,- bez DPH 4 297,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 25 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIAROd09
Bissell CrossWave Pet Pro 2225N
Víceúčelový vysavač s mopem, na čištění koberců a na suché a mokré čištění, na koberce a na tvrdé podlahy, bezsáčkový, o objemu 0,62l, s kabelem, hlučnost 80dB, měkčená kolečka a rotační kartáč, barva černá a stříbrná

5 499 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
6 299,- bez DPH 5 206,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít zítra od 7:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BIS2225N
iRobot Roomba i7 - Robotický vysavač
Varianty
iRobot Roomba i7 + 60 dní na vrácení peněz, 1 rok záruky navíc zdarma
Robotický vysavač pro alergiky, na čištění koberců a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, objem nádoby 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a detekce znečištěných míst, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: kamera, způsob čištění: kartáče a programy, boční kartáč, nabíjecí stanice a virtuální zeď, AeroForce filtr, mobilní aplikace, barva černá a stříbrná

13 999,- bez DPH 11 569,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 9 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IROVRCZ28
Concept VR3100 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Laser Soft - Robotický vysavač
Varianty
Concept VR3100 Robotický vysavač 2 v 1 RoboCross Laser Soft + Garance 45 dní na vrácení peněz po registraci
Robotický vysavač sací výkon 3 300 Pa, s mopem a na čištění koberců, na všechny druhy podlah, doba provozu 180 min, doba nabíjení 4 h, hlučnost 64 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: na těle, počet bočních štětců: 2, způsob navigace: laserová, BLDC motor, způsob čištění: kartáče, programy a mopování, baterie li-ion, dálkové ovládání, hepa filtr, indikátor nabíjení, kartáč, kartáč na podlahu/koberce, kartáček na čištění přístroje, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací nástavec, mopovací textílie, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice, náhradní boční kartáč, ovládání chytrým telefonem, pěnový filtr, regulace výkonu, zásobník na nečistoty pro vysávání a zásobník na vodu, HEPA filtr, mobilní aplikace, barva černá

8 999,- bez DPH 7 437,-
Koupit
Můžete mít ihned na 21 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CORV935
KÄRCHER FC 7 Cordless
Podlahová myčka aku, 2v1, doba nabíjení 4 h, doba provozu 45 min, na vodu, Na tvrdé podlahy a Na čalounění, objem nádržky 0,4 l, čistič podlah , hubice na čalounění, mopovací modul s mopovací tkaninou, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a nádobka na vodu pro mokré čištění, barva žlutá

12 990,- bez DPH 10 736,-
Koupit
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KARTV955
ETA Moneto AquaPlus 5449 90000 3v1
Tyčový vysavač 2v1, 21,6V Li-ion akumulátor, výdrž akumulátoru až 55min, vysoký sací výkon, objem prachové nádoby 0,55l, objem nádržky na vodu 150ml, HEPA filtr, cyklónový filtrační systém, led diody na hubici, dobíjení přes síťový adaptér, doba nabíjení 5hod, světelná signalizace nabíjení, sklopná rukojeť, příslušenství: rotační parketová hubice, štěrbinová hubice, kartáček, nástěnný držák s integrovaným nabíjecím systémem, 3ks mopů na různé povrchy

4 999,- bez DPH 4 131,-
Koupit
Můžete mít ihned na 12 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETATV625
Roborock S7 bílý - Robotický vysavač Varianty
Roborock S7 bílý
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a na suché čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby 0,47 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 1, překoná překážku do 2 cm, způsob navigace: Lidar, DC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, 230v napájecí zdroj, adaptér, baterie li-ion, boční kartáč, měkčená kolečka, mopovací textílie, nabíjecí stanice, náhradní filtr, ovládání chytrým telefonem a virtuální zeď, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, mobilní aplikace, barva bílá

13 449,- bez DPH 11 115,-
Koupit
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV585
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi
Tyčový vysavač 3v1, s mopem, příkon 1700W, režim ECO a MAX, cyklonová technologie, sací hlavice DUAL CLEAN & STEAM, odnímatelná nádržka na vodu o objemu 0.4l, objem zásobníku na prach 0.5l, doba provozu 30min, nahřívání páry během 30s, hlučnost 84dB(A), eliminuje až 99,9% choroboplodných zárodků a bakterií, bez použití chemických čisticích přípravků, bezdotyková výměna mopů, na všechny typy podlah včetně koberců, nástavec na koberce, parní hadice, kartáč na čištění spár, koncentrátor páry, 4x odvápňovací kazeta, stěrka na okna, 3 sady mopů, 3 malé kartáčky, 3 velké kartáčky

5 599 Kč se slevovým kódem  DARKY20
6 999,- bez DPH 5 784,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na 11 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWSV988

Vysavače

Tyčový aku vysavačTyčový vysavač Samsung Jet 90 complete (RECENZE) Možnost vyzkoušet nejnovější model tyčového vysavače Samsung Jet 90 a porovnat ho se starším a levnějším...
Dyson aktuálně představuje aku vysavače s laserovou technologií, která zviditelňuje i neviditelný...
Plánujete si v brzké době pořídit nový tyčový vysavač? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout recenze...
Tyčový vysavač Electrolux Pure Q9 PQ92-ALGS (RECENZE) V domácí recenzi jsme pro vás otestovali tyčový vysavač 2 v 1 Electrolux Pure PQ92-ALGS. Jak tento...
Tyčový vysavač se již před několika měsíci stal důležitou součástí naší domácnosti. Pomáhá nám udržet...
Při nákupu nového spotřebiče  očekáváme, že nám vydrží a nerozbije se hned po skončení záruční lhůty...
Více článků Všechny články

Vysavače

Domácí vysavač je našim spojencem v boji za čistou domácnost již více jak sto let. Osvědčení výrobci jako EtaPhilips či Sencor neúnavně rozšiřují svou nabídku ve snaze uspokojit stále náročnější zákazníky.

Vysavač pro každého

Sáhněte po vysavačích klasické konstrukce, univerzálních nebo lehkých tyčových vysavačích. Ty navíc často velice snadno přeměníte na vysavače ruční. Potřebujete sáčky do vysavače? Zde jste na správném místě. Chcete-li se naopak vyhnout nutnosti jejich neustálého dokupování, doporučujeme vybrat bezsáčkový vysavač

Robotický vysavač

A co když trpíte averzí vůči samotnému vysávání? I tento zdánlivě neřešitelný problém má východisko v podobě jednoho z robotických vysavačů společnosti iRobot. Vysávání ještě nikdy nebylo tak snadné, jako dnes!

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné vysavače Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší vysavače Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší vysavače Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v vysavače recenze