Vysavače

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Typ povrchu
Na všechny druhy podlah
(559)
Na koberce
(441)
Na měkké povrchy
(179)
Na čalounění
(187)
Určení
Na suché čištění
(330)
Na zvířecí chlupy
(259)
S mopem
(216)
Na mokré čištění
(151)
Pro alergiky
(145)
Typ vysavače
Tyčový
(239)
Robotický
(175)
Bezsáčkový
(171)
Sáčkový
(109)
Ruční
(99)
Typ filtru
High Efficiency filter
(43)
Mikrofiltr
(40)
Vodní filtr
(19)
Příkon
8 W
2450 W
-

Vysavače patří mezi základní vybavení každé domácnosti, a to ať už máte dřevěné podlahy, nebo koberec. Při výběru se zaměřte především na to, k jakému účelu chcete vysavač využívat, zda požadujete model se sáčkem, nebo bez něj a na základní parametry. Potřebujete poradit? Přečtěte si více.

Pokračovat

Jaké vysavače naleznete v nabídce? Rozlišujeme 5 základních typů

Existují různé vysavače, které se liší způsobem vysávání, konstrukcí, převažujícím účelem a dalšími vlastnostmi.

 1. Klasické vysavače patří mezi nejrozšířenější typy. Vyznačují se konstrukcí na kolečkách a dlouhou sací hubicí, se kterou se dostanete všude. Klasický lux se hodí na úklid běžně znečištěné domácnosti.
 2. Ruční vysavače jsou výbornými pomocníky na rychlý úklid, protože si hravě poradí s vysátím různých drobečků, prachu či jiných menších nečistot. Ruční vysavač vám zajistí účinný a efektivní úklid.
 3. Tyčové vysavače jsou typické tenkou konstrukcí, se kterou je spojena obratnost a skladnost. Pokud tedy potřebujete vysávat menší plochy a těžko dostupná místa, pak jsou pro vás ideální právě vysavače tyčové.
 4. Robotické vysavače sice plně nenahradí manuální vysávání, ale o hodně jej oddálí, a tak jsou vhodné na pravidelnou údržbu celé domácnosti. Robotický vysavač využijete obzvlášť, pokud doma máte mazlíčka.
 5. Průmyslové vysavače se hodí především do průmyslových hal, dílen či na stavby, kde je potřeba vyšší výkon a odolnější konstrukce. Průmyslový vysavač si snadno poradí se štěrkem, pilinami, šponami, ale i bahnem.
 6. Víceúčelové vysavače si hravě poradí jak se suchými nečistotami, tak i s tekutinami, a to nejen z tvrdých podlah, ale i z koberce. V některých variantách dokonce zvládnou mytí oken či parní čištění.

klasický domácí vysavač
Klasický vysavač

tyčový a ruční mini vysavač
Tyčový a ruční vysavač

robotické mini vysavače
Robotický vysavač

průmyslové vysavače lux
Průmyslový vysavač

Potřebujete speciální vysavač na úklid konkrétních nečistot? Žádný problém

Vysavače podle užití potěší každého, kdo potřebuje vysavač na úklid konkrétních nečistot.

 • Vysavače na popel mívají hliníkovou trubici a odolnou kovovou nádobu, a to pro případ, že byste omylem vysáli žhavý popel. Vysavač na popel může být malý ke krbu, ale i velký do dílny, garáže či haly.
 • Vysavače na listí ocení každý vlastník zahrady. Listí se po vysátí rozdrtí a tento odpad se sbírá do vaku. Vysavač si nasadíte pomocí nastavitelného popruhu na rameno a můžete se vrhnout do vysávání.
 • Vysavače na zvířecí chlupy jsou vhodné pro majitele domácích mazlíčků. Tito pomocníci si snadno poradí s jakýmikoliv chlupy, a vy tak můžete udržovat váš domov v dokonalé čistotě.
 • Vysavače do auta jsou velmi kompaktní a poradí si s rychlým úklidem drobků, zvířecích chlupů a dalších nečistot v interiéru vozidla. Vysavač do auta je napájen buď z autozásuvky, nebo akumulátorem.
 • Vysavače na okna jsou výbornou alternativou ke klasickému ručnímu mytí. Fungují na principu vysávání špinavé vody, která tedy nikde nestéká. Vysavač na okna představuje snadné, rychlé a efektivní mytí oken.
 • Parní vysavače využívají k vysávání horkou páru, díky čemuž dochází k uvolňování i hloubkových nečistot, které jsou následně s přebytečnou vodou odsáty. Hodí se tak pro úklid větších ploch či specifických povrchů.
 • Vysavače do bazénu ocení každý, koho nebaví ruční vybírání nepořádku z bazénu. Tito pomocníci si snadno poradí se špínou i listím, které se nachází na hladině i dně bazénu, a to rychle a velmi snadno.
 • Vysavače na piliny se hodí především do dřevařského průmyslu, kde dochází k úniku velkých nečistot ve formě pilin a hoblin. Vysavač na piliny má odolnější konstrukci, která si poradí s ostrými a velkými kusy dřeva.

elektrický vysavač na popel
Vysavač na popel

malý vysavač listí
Vysavač na listí

lux vysavač na okna
Vysavač na okna

lux do bazénu
Bazénový vysavač

Bezsáčkový versus sáčkový vysavač – jaké jsou (ne)výhody jednotlivých typů?

Při výběru narazíte na možnost zvolit si bezsáčkový, nebo sáčkový vysavač se sáčkem na jedno, nebo více použití. Jaké jsou (ne)výhody jednotlivých typů?

Bezsáčkové vysavače

Bezsáčkové vysavače fungují tak, že jsou nečistoty vysávány do sběrné nádoby, nebo do vody. Pro alergiky, astmatiky či děti rozhodně doporučujeme spíše vodní vysavače, které jsou mnohem hygieničtější. Čím se liší vodní a cyklonové vysavače a jaké jsou obecné výhody bezsáčkových vysavačů?

 • Cyklonové vysavače jsou klasické vysavače, které fungují na principu rotace vzduchu v nádobce, která pomocí odstředivé síly uvolňuje i ty nejmenší částečky. Cyklonový vysavač však není příliš hygienický.
 • Vodní vysavače sbírají nečistoty do nádoby s vodou, kde se veškerá špína prakticky ihned rozpustí a poté ji pouze vylejete. Nevýhodou je menší sací výkon a nutnost častěji vylévat vodu.
 • Odpadá nutnost dokupovat sáčky.
 • Pyšní se stálým sacím výkon.
 • Jejich použití je ekologičtější.
 • Hodí se na mokré vysávání.
 • Vysypávání není příliš hygienické.
 • Musíte pravidelně myslet na čištění filtru.

Sáčkové vysavače

Sáčkové vysavače jsou méně ekologické. Jednorázové sáčky jsou nejhygieničtějším řešením, protože zároveň slouží jako filtry, a navíc nejste v kontaktu s prachem. Sáčky na více použití už nejsou tak ideální, protože při vysypávání přicházíte do styku s nečistotami, navíc při opakovaném používání ztrácí na kvalitě.

 • Sáčky slouží jako další filtrace.
 • Textilní nemusíte vysypávat vždy po vysávání.
 • V nabídce naleznete více modelů.
 • Není potřeba tak precizní údržba filtrů.
 • Musíte mít stále v zásobě sáčky.
 • Plný sáček snižuje výkon vysavače.

Nekupujte sáčky do vysavače naslepo, přečtěte si našeho průvodce výběrem sáčků.

Jaký objem sáčku či nádoby by měl mít lux?

Objem sběrné nádoby má každý lux poměrně odlišný. Obecně však platí, že větší objem umožňuje luxovat bez přerušení kvůli vyprazdňování nádoby či výměně sáčku. Objem sáčku však volte nejen podle velikosti prostor, ale také podle míry běžného znečištění koberců či podlahy a počtu členů domácnosti.

 • Sáčkové vysavače mívají větší objem. Do 50 m² využijete sáček o objemu 2–2,5 l a do 100 m² 3–4l sáček.
 • Bezsáčkové vysavače si vystačí s objemem nádoby 1,2–2 litry, protože se po každém vysátí vyprázdní.

Sací výkon a příkon – 2 základní parametry pro výkonný vysavač

Hledáte-li výkonný vysavač, začněte s tím, že si pohlídáte parametry, jako je sací výkon a příkon.

 1. Příkon vysavače se pohybuje od jednotek W až po 2 400 W a udává, kolik vysavač spotřebuje elektrické energie. Vyšší výkon tedy znamená vyšší spotřebu, ale na druhou stranu i lepší výkon.
 2. Sací výkon vysavače představuje cca 20–35 % příkonu a pohybuje se mezi 600 a 2 500 W. Samozřejmě záleží také na kvalitní konstrukci, díky které nebudou nečistoty nikde unikat.

Dostatečně dlouhý přívodní kabel u vysavače zajistí komfortní vysávání

Aby bylo vysávání co nejpohodlnější, myslete na dostatečně dlouhou přívodní šňůru – její délka se pohybuje od 1,5 do 12 m. Důležitější je však akční rádius, který udává dosah při maximálním využití kabelu – liší se od délky, protože se do něj započítává i tělo a trubice vysavače. Pohybuje se od 2 do 15 metrů.

Pro pohodlné vysávání je důležitá i hmotnost, která se odvíjí od konstrukce. Malé vysavače mohou mít pouhých 0,5 kg, ty průmyslové až 15 kg.

Vybíráte-li lux, energetický štítek obsahuje nejdůležitější informace

Vybíráte lux? Nejdůležitější informace naleznete na energetickém štítku, který je umístěn na vysavači.

 • Energetická třída udává poměr efektivity vysávání a spotřeby. Rozlišuje se třída A (A+, A++ a A+++) až G s tím, že třída A patří mezi nejúspornější. Vysavače se už v nízkých třídách příliš nevyskytují.
 • Roční spotřeba energie se pohybuje mezi 16–40 kWh. Jedná se o položku v řádech 100 Kč, ovšem pokud investujete do úspornějšího pomocníka, časem se vám tato investice vrátí.
 • Třída emise prachu udává, jak moc čistý vzduch vychází z vysavače ven. Kvalita filtrace se udává třídami A až G – nejúčinnější jsou vysavače ve třídě A, které zvládnou odfiltrovat 99,8 % prachu.
 • Účinnost vysávání podlahy/koberce patří mezi nejdůležitější parametry, protože ovlivňuje výsledek vysávání. Opět se rozlišují třídy A až G s tím, že u koberců budou tyto hodnoty většinou nižší.
 • Hlučnost ovlivňuje zejména pohodlnost užívání. V nabídce naleznete opravdu velmi tichý vysavač, jehož hodnoty se dle typu pohybují od 20 do 50 dB, ale také velmi hlasité modely přesahující 90 dB.

i

Nemáte prostor pro skladování? Pak si pořiďte malý vysavač

Pokud máte malý prostor, ve kterém se nenajde místo ke skladování většího spotřebiče, pořiďte si malý vysavač. Kompaktní rozměry automaticky neznamenají nižší sací výkon či jiné parametry. Stačí jen bedlivě sledovat energetický štítek a veškeré důležité parametry.

Kvalitní filtraci by měly mít i běžné domácí vysavače: Bývá 2, nebo 3stupňová

Chcete-li vysávat efektivně, tak se zaměřte na kvalitní filtraci, kterou by měly mít i běžné domácí vysavače. Pokud budou filtry nekvalitní, tak budete vysávat stejný prach stále dokola. Většinou se rozlišují tři stupně.

 1. Sáček skvěle funguje jako první filtr, který brání tomu, že se nečistoty dostanou do motoru.
 2. Vstupní filtr chrání taktéž motor vysavače a jeho výměna se doporučuje s každým novým sáčkem.
 3. Výstupní filtr je nejdůležitější. Stará se o to, aby se nečistoty nedostaly zpět do místnosti.
  • Vysavač s HEPA filtrem patří mezi nejpoužívanější a nejdokonalejší. Platí zde, že čím vyšší číslo je v názvu filtru, tím je lepší. Alternativou jsou také EPA filtry, které jsou rovněž vysoce účinné.
Skupina filtrů Třída filtrace Účinnost (v %)
EPA E 10 min. 85
EPA E 11 min. 95
EPA E 12 min. 99,5
HEPA H 13 min. 99,95
HEPA H 14 min. 99,995

A jak je to s nabíjením? V nabídce je jak elektrický vysavač, tak i akumulátorový

Akumulátorové vysavače mají baterii (akumulátor), který stačí nabít a poté můžete spotřebič po určitou dobu používat, a to bez nutnosti kabelu. Doba nabíjení se pohybuje v závislosti na modelu mezi 1–16 h, doba provozu pak 10–250 minut. Druhým typem je elektrický vysavač, tedy klasický model, který je napájen síťově.

Pokud se rozhodnete pro akumulátorový lux, je dobré mít v zásobě druhou baterii, kterou můžete využít v případě, že dojde k vybití v nevhodnou chvíli.

Příslušenství a přídavné nástavce na vysavač z něj dělají multifunkčního pomocníka

Příslušenství k vysavačům zahrnuje především papírové a textilní sáčky, náhradní filtry, baterie a vůně. Nedílnou součástí jsou však také přídavné nástavce na vysavač, se kterými dosáhnete maximální efektivity úklidu.

 • Turbokartáč je poháněný nasávaným vzduchem. Výborně zachytí zvířecí chlupy a vlasy z koberců.
 • Elektrický turbokartáč má vlastní motor, a proto se otáčí stálou rychlostí a s velkou silou.
 • Štěrbinová hubice si poradí s úzkými a špatně dostupnými místy, čímž dosáhnete perfektní čistoty.
 • Parketová hubice je šetrná a účinná volba na úklid parketových, dlaždicových či plovoucích podlah.
 • Hubice na čalounění je účinná při čištění autosedaček, sedacích souprav a dalšího čalouněného nábytku.
 • Kartáčový nástavec se hodí pro důkladné čištění koberců, jelikož se dostane hluboko na vláken.

i

Chcete ušetřit a zajímají vás tedy levné vysavače? V tom případě se podívejte do naší nabídky, kde naleznete jak sáčkové, tak i bezsáčkové vysavače v akci. Pokud si stále nevíte rady, přečtěte si našeho průvodce Jak vybrat vysavač.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Dyson V15 Detect Absolute Skladem > 5 ks
Tyčový vysavač - pro alergiky a na zvířecí chlupy, regulace výkonu, aku, doba nabíjení 4,5 h, doba provozu 60 min, na všechny druhy podlah, příkon 660 W, objem nádržky 0,76 l, HEPA filtr, podlahová hubice, štěrbinová hubice, kartáč elektrický turbo a turbo, držák na zeď součástí balení, hmotnost 3 kg, materiál trubice plast, barva šedá
18 990,-

2.
Bezsáčkový vysavač - příkon 900 W, pro alergiky, na zvířecí chlupy a na suché čištění, na všechny druhy podlah, na koberce, na tvrdé podlahy, na měkké povrchy, na lino, na dřevěné podlahy a na plovoucí podlahy, hlučnost 76 dB, omyvatelný filtr a hepa h13 filtr, objem sáčku 1.5 l, materiál trubice kov, délka kabelu 6 m, akční rádius 9 m, rozměry 24,7 × 28,1 × 41 cm (V׊×H), fialová barva
2 799,-

3.
Robotický vysavač - s mopem a na suché čištění, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby na prach 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání, přizpůsobení povrchu podlahy, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, ovládání skrze aplikaci, překoná překážky do výšky 2 cm, čištění pomocí programů, způsob navigace laserová, BLDC motor, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr
-4 %
34 990,-
33 590,-

Další nejprodávanější
765 položek
Lidovka
4,7 12×
Philips PowerPro Compact FC9333/09
Bezsáčkový vysavač - příkon 900 W, pro alergiky, na zvířecí chlupy a na suché čištění, na všechny druhy podlah, na koberce, na tvrdé podlahy, na měkké povrchy, na lino, na dřevěné podlahy a na plovoucí podlahy, hlučnost 76 dB, omyvatelný filtr a hepa h13 filtr, objem sáčku 1.5 l, materiál trubice kov, délka kabelu 6 m, akční rádius 9 m, rozměry 24,7 × 28,1 × 41 cm (V׊×H), fialová barva

Cenová bomba
2 799,- Ušetříte 440,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PHIBV312
Zlatá střední cesta
Rowenta RH9690WO X-Force Flex 8.60 4v1 Aqua, 22V, 45min - Tyčový vysavač
Varianty
4,6 27×
Rowenta RH9690WO X-Force Flex 8.60 4v1 Aqua, 22V, 45min
Tyčový vysavač 3v1 na všechny typy podlah, na koberce, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, hlavice Aqua na vytírání i vysávání v jednom kroku, flexibilní ohebná trubice, doba nabíjení 3 h, typ baterie Li-ion, kapacita baterie 22 V, funkce intenzivního výkonu Boost, doba provozu 35 min, High Efficiency filtr a omyvatelný filtr, hlučnost 82 dB, objem nádržky 0,55 l, dobíjecí vyjímatelná baterie, led osvětlení, hubice na čalounění, rotační turbokartáč a štěrbinová hubice, náhradní mopy v balení, barva modrá, 15letá záruka opravitelnosti

7 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWTV988
Pro náročné
iRobot Roomba i7 - Robotický vysavač
Varianty
4,7 66×
iRobot Roomba i7
Robotický vysavač - pro alergiky a na zvířecí chlupy, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, objem nádoby na prach 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a detekce znečištěných míst, ovládání skrze aplikaci, překoná překážky do výšky 2 cm, čištění pomocí programů, způsob navigace kamera, AeroForce filtr

14 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: IROVRCZ28
4,5 26×
Dyson V15 Detect Absolute
Tyčový vysavač - pro alergiky a na zvířecí chlupy, regulace výkonu, aku, doba nabíjení 4,5 h, doba provozu 60 min, na všechny druhy podlah, příkon 660 W, objem nádržky 0,76 l, HEPA filtr, podlahová hubice, štěrbinová hubice, kartáč elektrický turbo a turbo, držák na zeď součástí balení, hmotnost 3 kg, materiál trubice plast, barva šedá

18 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: DYSTV017
4,7 49×
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi
Tyčový vysavač 3v1, s mopem, příkon 1700W, režim ECO a MAX, cyklonová technologie, sací hlavice DUAL CLEAN & STEAM, odnímatelná nádržka na vodu o objemu 0.4l, objem zásobníku na prach 0.5l, doba provozu 30min, nahřívání páry během 30s, hlučnost 84dB(A), eliminuje až 99,9% choroboplodných zárodků a bakterií, bez použití chemických čisticích přípravků, bezdotyková výměna mopů, na všechny typy podlah včetně koberců, nástavec na koberce, parní hadice, kartáč na čištění spár, koncentrátor páry, 4x odvápňovací kazeta, stěrka na okna, 3 sady mopů, 3 malé kartáčky, 3 velké kartáčky, 15letá záruka opravitelnosti

Cenová bomba
5 999,- Ušetříte 1 000,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWSV988
5,0
Roborock S7 MaxV ULTRA černý / S7MaxV + Empty Wash Fill dock /
Robotický vysavač - s mopem a na suché čištění, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby na prach 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání, přizpůsobení povrchu podlahy, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, ovládání skrze aplikaci, překoná překážky do výšky 2 cm, čištění pomocí programů, způsob navigace laserová, BLDC motor, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr

Zlevněno -4 %
33 590,- 34 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV749
4,5
Roborock S7 MaxV+ černý/ S7MaxV + Onyx Auto Empty Dock /
Robotický vysavač - s mopem a na suché čištění, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby na prach 0,4 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, funkce proti zamotání kabelů, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání, přizpůsobení povrchu podlahy, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, ovládání skrze aplikaci, překoná překážky do výšky 2 cm, čištění pomocí programů, způsob navigace laserová, BLDC motor, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr

Zlevněno -10 %
22 490,- 24 990,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: ROBRV602
4,8 139×
ETA 3519 90000 Avanto
Sáčkový vysavač - příkon 800 W, na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na koberce, na měkké povrchy, na lino, na dřevěné podlahy a na plovoucí podlahy, hlučnost 68 dB, hepa filtr, objem sáčku 3 l, materiál trubice kov, délka kabelu 8 m, akční rádius 11 m, rozměry 46,9 × 31,5 × 25,5 cm (V׊×H), černá a zlatá barva

2 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETASV649
Roborock S7+ černý (vysavač S7 + Auto Empty Dock) - Robotický vysavač Varianty
4,8
Roborock S7+ černý (vysavač S7 + Auto Empty Dock)
Robotický vysavač - s mopem, na mokré čištění a na suché čištění, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby na prach 0,47 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání, přizpůsobení povrchu podlahy a časový rozvrh úklidu, ovládání skrze aplikaci, překoná překážky do výšky 2 cm, čištění pomocí programů, způsob navigace Lidar, DC motor, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr

17 490,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV251
4,6
Xiaomi Mi Robot VaccumMop 2 EU
Robotický vysavač - s mopem, antibakteriální a na suché čištění, doba provozu 120 min, doba nabíjení 1 h, hlučnost 72 dB(A), objem nádoby na prach 0,55 l, automatické dobíjení, senzor proti nárazu a automatické vysypání, ovládání na těle i přes aplikaci a dálkové ovládání, počet bočních štětců 2, překoná překážky do výšky 2 cm, čištění pomocí programů, způsob navigace VSLAM, HEPA filtr

5 989,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIARV610
4,5 10×
ETA Supersonic 2231 90000
Tyčový vysavač aku, 2v1, doba provozu 25 min, doba nabíjení 4 h, 21,6V akumulátor, flexibilní kloub, kvalitní digitální (BLDC) motor s dlouhou životností, 2 úrovně sacího výkonu, na čištění koberců, na všechny druhy podlah, HEPA filtr, objem prachové nádoby 0,45 l, led diody na hubici, hlučnost 78 dB, adaptér, držák na zeď, štěrbinová hubice, rotační turbokartáč s přímým pohonem, hmotnost 2,5 kg, barva černá a červená

3 599,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETATV526
4,9 10×
Siguro VT-Q800B Sandpiper
Tyčový vysavač - aku, 2 v 1, doba nabíjení 4 h, doba provozu až 30 min, kapacita baterie 2000 mAh, napětí 21,6 V, objem nádržky 0,45 l, hlučnost 80 dB, sací výkon 30 AW, příkon 150 W, vysavač určený pro všechny druhy podlah, na suché čištění, vhodný pro alergiky, odstraní i zvířecí chlupy, otočná hlavice s LED osvětlením, nádobka s cyklonovým systémem sání prachu, 2 stupně výkonu, motorizovaný rotační kartáč, omyvatelný filtr HEPA 12, v příslušenství podlahová, kartáčová a štěrbinová hubice, držák na zeď, 3 roky záruka

Super cena
2 499,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SGR_VT_Q800W
4,6 11×
Philips Performer Silent FC8783/09
Sáčkový vysavač - příkon 750 W, na koberce a na tvrdé podlahy, hlučnost 66 dB, mikrofiltr, objem sáčku 4 l, materiál trubice kov, délka kabelu 9 m, akční rádius 12 m, rozměry 28 × 32 × 47 cm (V׊×H), modrá barva

Cenová bomba
4 499,- Ušetříte 1 105,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PHISV532
5,0
Philips Series 9000 AquaTrio 3v1 XW9383/01
Tyčový vysavač - 3v1, pro alergiky, antibakteriální, na mokré čištění a na suché čištění, LED osvětlení, aku, doba nabíjení 4 h, doba provozu 45 min, na koberce a na dřevěné podlahy, objem nádržky 0,4 l, omyvatelný filtr, držák na zeď a mopovací textílie součástí balení, hmotnost 7,2 kg, barva šedá

21 590,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PHITV081
Roborock S7+ bílý (vysavač S7 + Auto Empty Dock) - Robotický vysavač Varianty
4,8
Roborock S7+ bílý (vysavač S7 + Auto Empty Dock)
Robotický vysavač - s mopem, na mokré čištění a na suché čištění, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby na prach 0,47 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání, přizpůsobení povrchu podlahy a časový rozvrh úklidu, ovládání skrze aplikaci, překoná překážky do výšky 2 cm, čištění pomocí programů, způsob navigace Lidar, DC motor, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr

16 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV244
Roborock S7 bílý - Robotický vysavač
Varianty
4,8 60×
Roborock S7 bílý
Robotický vysavač - s mopem, na mokré čištění a na suché čištění, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB(A), objem nádoby na prach 0,47 l, automatické dobíjení, vysypání zásobníku do stanice, předvolba místností k úklidu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností, automatické vysypání a přizpůsobení povrchu podlahy, ovládání skrze aplikaci, překoná překážky do výšky 2 cm, čištění pomocí programů, způsob navigace Lidar, DC motor, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr

12 990,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: ROBRV585
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO - Tyčový vysavač Varianty
4,6 124×
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO
Tyčový vysavač - 2v1, aku, doba nabíjení 6 h, doba provozu 45 min, na všechny druhy podlah, příkon 100 W, hlučnost 78 dB, objem nádržky 0,5 l, HEPA filtr, podlahová hubice, štěrbinová hubice, hmotnost 2,3 kg, materiál trubice plast, barva zlatá

2 799,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SENSV861
4,8 23×
Electrolux Well Q6 WQ61-42GG
Tyčový vysavač - 2v1, indikátor nabíjení, regulace výkonu a měkčená kolečka, aku, doba nabíjení 4,5 h, doba provozu 45 min, kapacita baterie 2100 mAh, na všechny druhy podlah, příkon 26 W, objem nádržky 0,3 l, omyvatelný filtr, pěnový filtr a EPA E10 filtr, násadu tvoří teleskopická trubice, kartáč na podlahu / koberce, držák na zeď součástí balení, hmotnost 2,65 kg, materiál trubice plast, barva šedá

3 879,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ELETV171
Rowenta RO7487EA Silence Force Allergy+ - Sáčkový vysavač
Varianty
4,7 33×
Rowenta RO7487EA Silence Force Allergy+
Sáčkový vysavač nástupce modelu RO6477EA, hlučnost 57 dB, objem sáčku 4,5 l, materiál trubice kov, délka kabelu 8,4 m, akční rádius 11 m, na koberce, na sbírání nečistot, na všechny druhy podlah, na zvířecí chlupy a na auto, podlahová hubice, parketová hubice Softcare, rotační turbokartáč maxi, rotační turbokartáč mini, štěrbinová hubice XL, hubice na čalounění, šířka 52,8 cm, výška 29,8 cm, hloubka 26,5 cm, barva bílá a šedá, vhodné pro alergiky a osoby s dýchacími problémy, 15letá záruka opravitelnosti

5 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWVS247
4,3 28×
Hyundai VC914
Tyčový vysavač - 2v1, aku, doba nabíjení 3,5 h, doba provozu 25 min, na koberce a na tvrdé podlahy, hlučnost 75 dB, objem nádržky 0,5 l, HEPA filtr, štěrbinová hubice, kartáč s jemnými štětinkami a rotační, hmotnost 2,6 kg, barva bílá

1 509,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HYUVT533
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro EU, bílý - Robotický vysavač
Varianty
4,7 22×
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro EU, bílý
Robotický vysavač - s mopem, antibakteriální a na suché čištění, doba provozu 120 min, doba nabíjení 1 h, hlučnost 72 dB(A), objem nádoby na prach 0,55 l, automatické dobíjení a senzor proti pádu ze schodů, ovládání na těle i přes aplikaci a dálkové ovládání, počet bočních štětců 2, překoná překážky do výšky 2 cm, čištění pomocí programů, způsob navigace laserová, HEPA filtr

10 490,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIARV852
CONCEPT VP4354 22,2 V Wet & Dry Riser extension+ - Ruční vysavač
Varianty
4,5 71×
CONCEPT VP4354 22,2 V Wet & Dry Riser extension+
Ruční vysavač Ruční vysavač 22,2 V Wet & Dry Riser extension+, Baterie 22,2 V, 2200 mAh, typ baterie: Li-Ion, sací síla: 10 kPa, doba vysávání: až 22 min., vysávání kapalin, kapacita prachové nádoby: 0,5 l, HEPA filtr 13, indikace stavu baterie, hlučnost: 78 dB, hmotnost: 1,08 kg, rozměry: 420 x 125 x 110 mm, délka kabelu: 1,8 m, doba nabíjení: 4 h, příkon: 150 W, příslušenství: PET kartáč, podlahová hubice, prodlužovací trubice (2 ks), flexibilní hadice CAR, štěrbinová hubice, nástavec na vysávání kapalin, hubice s kartáčkem, redukce, textilní sáček na příslušenství, čisticí kartáček, adaptér

2 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: CONRV482
Rowenta RO2981EA Swift Power Cyclonic Home & Car - Bezsáčkový vysavač
Varianty
4,8 103×
Rowenta RO2981EA Swift Power Cyclonic Home & Car
Bezsáčkový vysavač - příkon 750 W, hlučnost 77 dB, pěnový filtr, HEPA filtr a omyvatelný filtr, délka kabelu 5 m, akční rádius 7,6 m, na koberce, na sbírání nečistot, na všechny druhy podlah a na auto, flexibilní štěrbinová hubice XL, hubice na čalounění, parketová hubice, podlahová hubice, rotační turbokartáč a štěrbinová hubice, materiál trubice kov, šířka 25,5 cm, výška 30,4 cm, hloubka 37 cm, barva modrá, 15letá záruka opravitelnosti

2 779,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWBV425
4,9 12×
ETA Rotary 14,4 V Li-ion 1425 90000
Ruční vysavač Aku, doba provozu 25 min, doba nabíjení 5 h, typ baterie Li-ion, HEPA filtr, hlučnost 78 dB(A), držák na zeď, barva bílá

1 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETARV397

Vysavače

hooverK vybraným vysavačům Hoover žehlička zdarma Jedinečnou akci pro milovníky dobrého vína představuje společnost Haier. Každý zákazník, který si v období od...
Vyjádřete veřejně váš názor napsáním objektivní recenze na některý z vybraných spotřebičů značky Electrolux....
Pod značkou Xiaomi nalezneme širokou nabídku domácích spotřebičů zaměřených na úklid, vaření i trávení volného...
NiceboyRobotický vysavač Niceboy ION Charles i8 (RECENZE) V domácím prostředí jsme vyzkoušeli robotický vysavač Niceboy Charles i8, který je vybaven pokročilými...
Tyčový vysavač a elektronický mop v jednom Rowenta GZ3039WO X-Combo 3v1 Cordless Vacuum & Mop Allergy+ slibuje...
Máte doma alergika či astmatika a zakládáte si na perfektně čisté domácnosti? Hledáte vysavač, který si poradí...
Více článků Všechny články

Vysavače

Domácí vysavač je našim spojencem v boji za čistou domácnost již více jak sto let. Osvědčení výrobci jako EtaPhilips či Sencor neúnavně rozšiřují svou nabídku ve snaze uspokojit stále náročnější zákazníky.

Vysavač pro každého

Sáhněte po vysavačích klasické konstrukce, univerzálních nebo lehkých tyčových vysavačích. Ty navíc často velice snadno přeměníte na vysavače ruční. Potřebujete sáčky do vysavače? Zde jste na správném místě. Chcete-li se naopak vyhnout nutnosti jejich neustálého dokupování, doporučujeme vybrat bezsáčkový vysavač

Robotický vysavač

A co když trpíte averzí vůči samotnému vysávání? I tento zdánlivě neřešitelný problém má východisko v podobě jednoho z robotických vysavačů společnosti iRobot. Vysávání ještě nikdy nebylo tak snadné, jako dnes!

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné vysavače Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší vysavače Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší vysavače Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v vysavače recenze
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací