Zavařování

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Zavařování je časem prověřená metoda konzervace potravin, která přináší radost nejen z domácí sklizně. Ať už jde o ovoce, zeleninu nebo třeba marmelády, správné potřeby jsou klíčem k úspěchu. Sklenice, víčka, zavařovací hrnec a další nástroje, každý detail má význam pro dosažení chutných a dlouhotrvajících výsledků. Nejste si jisti, jak začít nebo co všechno potřebujete? Čtěte dále a poradíme vám.

Pokračovat

Co vše na zavařování potřebujete?

Zavařování je umění a jako každé umění, i ono vyžaduje správné nástroje. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo zkušený zavařovač, určité produkty jsou naprosto nezbytné pro úspěch tohoto procesu. Bez těchto klíčových pomůcek by byl proces zavařování náročnější a méně efektivní. Zde jsou nejběžnější typy produktů, které by vám v kuchyni neměly chybět.

Klasikou je zavařovací hrnec

Zavařovací hrnec je navržen tak, aby poskytl rovnoměrné a kontrolované teplotní podmínky nezbytné pro správné konzervování potravin. Zavařovací hrnec je často vybaven teploměrem a tlakoměrem, což umožňuje přesné sledování teploty a tlaku během celého procesu. Jeho robustní konstrukce a speciálně navržené stěny zajišťují, že teplo je rovnoměrně rozloženo, čímž se minimalizuje riziko praskání sklenic nebo nerovnoměrného zavaření.


Elektrický zavařovací hrnec Sencor
Elektrický zavařovací hrnec

Klasický zavařovací hrnec Orion
Klasický zavařovací hrnec

Tlakový zavařovací hrnec nerezTefal
Tlakový zavařovací hrnec

Nezapomeňte na nezbytné příslušenství pro zavařování

Příslušenství může zavařování a konzervaci potravin učinit jednodušší, efektivnější a bezpečnější. Vedle základních nástrojů, jako jsou sklenice, víčka a zavařovací hrnec, existuje řada drobných pomůcek, např. teploměry, kleště či trychtýře a mnoho dalších. Není také na škodu mít po ruce rukavice odolné vůči teplu, aby se předešlo popáleninám při manipulaci s horkým nádobím.

i

Po zavařování využijete i otvíráky na sklenice

Otvíráky na zavařovací sklenice jsou nezbytným pomocníkem pro snadné otevírání pevně uzavřených víček, čímž šetří sílu a chrání obsah sklenic. Jejich ergonomický design a materiály zajišťující dobrý úchop, zjednodušují práci a dodávají komfort. Multifunkční modely s přidanými funkcemi navíc poskytují univerzálnost a zvyšují uživatelský komfort při manipulaci.

Pořiďte si pro zavařování vhodné zavařovací sklenice

Zavařovací sklenice jsou základním kamenem úspěšného zavařování. Jejich různé velikosti a tvary odpovídají různým typům potravin a účelům zavařování. Malé sklenice jsou ideální pro marmelády, džemy nebo chutney, kde je důležitá přesnost dávkování a atraktivní prezentace. Na druhou stranu, velké sklenice se hodí pro konzervování celých kusů ovoce, zeleniny, nebo dokonce celých jídel, jako jsou polévky nebo omáčky.

Vysoce kvalitní sklenice se vyznačují odolností vůči teplotním šokům a dlouhou životností, což je dělá ideální volbou pro opakované použití při zavařování. Tyto sklenice neabsorbují pachy ani barvy, každá nová várka tak bude čistá.

Nesmí chybět ani víčka a těsnění

Zavařovací víčka a těsnění jsou nezbytná pro zajištění hermetického uzavření zavařenin. Jejich kvalita přímo ovlivňuje trvanlivost a bezpečnost potravin. Víčka by měla být pevná, bez koroze a schopna zajistit pevné uzavření bez rizika úniku vzduchu nebo kontaminace. Důležité je pravidelně kontrolovat víčka a těsnění před každým použitím, aby se předešlo zbytečným rizikům spojeným s kontaminací nebo zkážení potravin.

 • Šroubovací uzávěry se skládají z kovového víčka s vnějším závitem, který se šroubuje na závit sklenice. Poskytují pevnou a bezpečnou pečeť, snadno se aplikují a jsou vhodné pro jednorázové i opakované použití. Jsou široce používané v komerčním i domácím zavařování.
 • Uzávěry se sponami zahrnují kovovou sponu, která zajistí, že víčko zůstane pevně přitisknuté k horní části sklenice. Snadno se otevírají a zavírají, což je praktické pro časté používání. Nabízejí spolehlivou pečeť a jsou vhodné pro širokou škálu potravin.
 • Patentní uzávěr se skládá z víčka a gumového těsnění, které společně tvoří hermetickou pečeť. Poskytuje vynikající těsnost a je ideální pro dlouhodobé skladování potravin. Gumové těsnění je klíčové pro zachování vakuového efektu a bránění vniknutí vzduchu do sklenice.

Víte, jak zavařovat šroubovací sklenice?

Přemýšlíte, jak zavařovat šroubovací sklenice? Je důležitá pečlivá příprava a postup. Začněte důkladným umytím a sterilizací sklenic i víček. Při plnění nechte dostatečný prostor od okraje a utřete jakékoliv zbytky z okrajů sklenic. Šroubovací víčka pečlivě utáhněte, ale ne příliš silně, aby mohlo dojít k úniku vzduchu během zavařování. Potom se provádí otáčení sklenic při zavařování dnem vzhůru, což pomáhá zajištění těsnění.


Sklenice na zavařování se sponami
Sklenice se sponami

Sklenice na zavařování šroubovací
Šroubovací sklenice

Sklenice na zavařování s patentním zavíráním
Patentní zavírání

Těsnění je klíčové pro dlouhodobé uchování kvality a čerstvosti při zavařování. Produkty s těsněním nabízejí větší jistotu hermetického uzavření, zatímco produkty bez těsnění mohou vyžadovat dodatečný nákup.

Počet kusů potřeb pro zavařování se liší

Nabídka produktů v různých množstvích umožňuje uživatelům přizpůsobení podle množství produktů při zavařování. Ať už potřebujete jednu sklenici pro malý experiment, nebo velké množství pro sezónní zavařování. Tato variabilita usnadňuje plánování a zajišťuje, že máte vždy k dispozici správné množství sklenic, ať už se jedná o malou rodinnou oslavu nebo velkou sklizeň ze zahrádky.

i

Sady jsou pro zavařování nejlepší

Výběr sady pro zavařování přináší pohodlí a jednotnost. Soupravy často obsahují vše potřebné pro začátek zavařovacího procesu, zavařovací hrnec, sklenice i příslušenství, což je ideální pro začátečníky nebo jako dárek. Naopak samostatné výrobky umožňují flexibilitu a možnost specifického výběru dle individuálních potřeb.

Z čeho se pomůcky pro zavařování vyrábí?

V oblasti výroby pomůcek na zavařování je výběr správného materiálu klíčový pro zajištění funkčnosti, trvanlivosti a bezpečnosti výrobků. Materiály jako sklo, plast a ocel jsou běžně využívány pro své jedinečné vlastnosti, které odpovídají specifickým požadavkům procesu zavařování. Správná kombinace těchto materiálů může výrazně usnadnit a zpříjemnit celý proces zavařování, od přípravy surovin až po skladování hotových produktů.

 • Sklo je tradiční a populární materiál pro zavařovací sklenice díky své inertnosti, což znamená, že nereaguje s obsahem sklenic a neovlivňuje jeho chuť ani vůni. Je také transparentní, což umožňuje snadnou vizuální kontrolu obsahu. Jeho nevýhodou je křehkost a náchylnost k praskání.
 • Plast se využívá na pomůcky jako lžíce, nálevky nebo mísy, jsou odolné, lehké a nabízejí velkou variabilitu, navíc jsou levné a snadno se čistí. Nicméně je důležité zvolit plast vhodný pro potravinářské účely, aby nedocházelo k uvolňování škodlivých látek při kontaktu s jídlem nebo vysokými teplotami.
 • Nerezová ocel je preferována pro nástroje, jako je otvírák, zavařovací hrnec nebo nástroje pro manipulaci se sklenicemi. Je vysoce odolná proti korozi, snadno se udržuje a má dlouhou životnost. Kromě toho je ocel odolná vůči vysokým teplotám, což je klíčové pro bezpečné zavařování.

Pomůcky na zavařování vhodné do myčky nádobí nabízejí významnou úsporu času a úsilí při čištění. Na druhou stranu produkty vyžadující ruční mytí mohou být šetrnější k materiálu, a prodloužit tak jejich životnost.

Objem a velikost hrají při zavařování svou roli

Rozměry a objem pomůcek na zavařování hrají klíčovou roli v procesu zavařování a mají významný vliv na jeho efektivitu a praktičnost. Je důležité pečlivě zvážit tyto parametry, protože odpovídají specifickým potřebám a předpokládanému využití. Je důležité zvážit, kolik potravin chcete zavařit a jaký prostor máte k dispozici pro skladování. Toto vše pomůže zajistit, že zavařování bude nejen úspěšné, ale i příjemné a efektivní.

Potřebný objem sklenic pro zavařování

Zavařovací hrnce jsou dostupné v široké škále objemů, obvykle od menších o objemu 10 l až po velké průmyslové zavařovací hrnce s objemem přes 30 l. Objem hrnce by měl být zvolen s ohledem na množství sklenic a množství potravin. Větší hrnce jsou vhodné pro zavařování většího množství sklenic najednou, což šetří čas a energii, zatímco menší zavařovací hrnce jsou praktičtější pro menší množství potravin nebo pro ty, kteří mají omezený prostor.

Rozměry sklenic pro zavařování usnadní skladování

Zavařovací sklenice se nabízejí v různých rozměrech a objemech, obvykle od malých skleniček s objemem 150 ml pro džemy a marmelády až po velké sklenice s objemem 1 l a více pro celé kusy ovoce nebo zeleniny. Výběr správného objemu a rozměru sklenice je závislý na typu potravin, které zavařujete, a na způsobu, jakým plánujete potraviny skladovat a konzumovat.

Širší sklenice na zavařování umožňují snadnější plnění a vyjímání obsahu, zatímco užší sklenice mohou být vhodnější pro ukládání v omezeném prostoru. Liší se také snadností ukládání.

Proč se pustit do zavařování?

Zavařování je osvědčená metoda konzervace, která uchovává chuť a výživné látky potravin. Existuje několik metod, přičemž každá z nich má svá specifika a využití. Každá z těchto metod má své výhody a specifika a je na vašich preferencích a potřebách, kterou metodu si vyberete pro konzervaci vašich oblíbených potravin. Bez ohledu na zvolenou metodu je však klíčové dbát na správné postupy a hygienu, aby byly potraviny bezpečně a efektivně zavařeny.

 • Zavařování v hrnci je tradiční a velmi rozšířený způsob. Sklenice s potravinami se umístí do velkého hrnce, zalijí vodou a pomalu se zahřívají. Důležité je dodržet správný čas vaření pro daný typ potravin. Potom se sklenice nechají vychladnout a skladují se na chladném, tmavém místě.
 • Zavařování v troubě je alternativní metoda, při které se sklenice umístí na plech a zavařují se při teplotě 110-120 °C. Tato metoda je vhodná pro některé typy potravin a je důležité dbát na postupný ohřev a ochlazování sklenic, aby nedošlo k jejich prasknutí.
 • Zavařování v mikrovlnce je rychlý a praktický způsob, vhodný pro menší množství potravin. Sklenice se naplní, umístí do mikrovlnné trouby a zavařují na středním nebo vysokém výkonu. Je důležité použít vhodné sklenice a nechat potraviny po zavaření chvíli odpočinout.

i

Co je švýcarský způsob zavařování?

Švýcarský způsob zavařování, který zahrnuje pomalé zahřívání sklenic v troubě, je alternativní metodou vhodnou pro některé druhy potravin. Bez ohledu na zvolenou metodu je důležité dodržovat zásady zavařování – sterilitu nástrojů a sklenic, kvalitu surovin, správné plnění sklenic, pečlivé uzavření a vhodné skladování.

Dodržujte zásady zavařování

Pokud chcete uspět, dodržujte klíčové zásady zavařování: sterilita sklenic a nástrojů zabraňuje kontaminaci, zatímco použití čerstvých, kvalitních surovin zajišťuje chuť a trvanlivost zavařenin. Sklenice by měly být správně naplněny s dostatečným prostorem pro expanzi a pečlivě uzavřeny, což zajistí hermetické těsnění. Správné skladování v chladném a tmavém prostředí pak pomáhá udržet kvalitu zavařených potravin.

Jak zavařovat v hrnci?

Klasický zavařovací hrnec je osvědčenou volbou pro jeho trvanlivost a schopnost rovnoměrně rozložit teplo, což je ideální pro dlouhodobé zavařování. Pro ty, kteří hledají optimální výkon a pohodlí, může být nejlepší volbou hrnec s přídavnými funkcemi jako vestavěný teploměr nebo regulátor tlaku. Navíc, moderní zavařovací hrnce mohou nabízet i další vylepšení, jako jsou speciální vložky pro snadné zvedání sklenic nebo pokročilé izolační materiály.

Malý zavařovací hrnec je skvělou volbou pro ty s omezeným prostorem nebo pro přípravu menších dávek potravin.

Jak zavařovat v hrnci bez teploměru?

Víte, jak zavařovat v hrnci bez teploměru? Je klíčové dodržet správný postup. Sklenice vložte do hrnce a zalijte je vodou tak, aby byly minimálně o 1–2 cm pod hladinou. Poté vodu pomalu přiveďte k varu a nechte sklenice vařit. Jak dlouho zavařovat v hrnci? Doba zavařování se liší v závislosti na typu a množství potravin, stejně jako na velikosti sklenic – obecně se pohybuje od 10 minut pro menší sklenice až po desítky minut pro větší sklenice.


Trychtýř
Trychtýř

Kleště na zavařování
Kleště na zavařování

Teploměr na zavařování
Teploměr na zavařování

Struhadlo
Struhadlo

Odlišnosti při zavařování určitých druhů potravin

Zavařování je tradiční metoda konzervace různých druhů potravin. Každý typ potraviny vyžaduje specifický přístup, aby byly zachovány jeho nejlepší vlastnosti. Pro každou potravinu platí, že kvalita surovin a pečlivost při zavařování jsou klíčem k dlouhodobému a bezpečnému uchování. Vždy je důležité dodržovat osvědčené postupy a doporučení pro konkrétní typ potravin, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

 • Zavařování okurek je oblíbené pro jejich chutnou křupavost a osvěžující chuť. Obvykle se připravují v nakládacím nálevu z octa, vody, cukru a soli, doplněném o koření, jako je kopr, česnek nebo bobkový list. Sterilizované okurky vložte do sklenic, zalijte horkým nálevem a pečlivě uzavřete.
 • Zavařovaní ořechů, které jsou potom výborné jako snack nebo přídavek do salátů či pečiva. Nejdříve je třeba ořechy řádně očistit a usušit. Poté mohou být zavařeny v cukrovém sirupu nebo medu. Sklenice s ořechy musí být pečlivě uzavřeny a skladovány na chladném, tmavém místě.
 • Zavařování masa vyžaduje pečlivou přípravu a sterilizaci, aby bylo zajištěno jejich bezpečné uchování. Maso je třeba nejdříve uvařit nebo upéct, poté nakrájet a umístit do sterilizovaných sklenic. Sklenice se plní až po okraj, zalijí se vývarem nebo tukem a pečlivě se uzavřou.
 • Zavařování rajčat je trendem, protože jsou pro zavařování ideální díky jejich bohaté chuti a všestrannému použití. Můžete je zavařovat celá, nakrájená, jako šťávu, nebo v podobě omáčky. Sterilizované sklenice naplňte připravenými rajčaty, přidejte koření dle chuti a zavřete.
 • Zavařovaní paprik je skvělé, protože si zachovávají svou charakteristickou chuť a jsou skvělým doplňkem mnoha jídel. Papriky můžete zavařovat celé, nakrájené nebo jako lečo spolu s rajčaty a cibulí. Nezapomeňte papriky sterilizovat v horké vodě, než je umístíte do sklenic a zalijete nálevem.

Chcete se pustit do zavařování a hledáte levnější zavařovací hrnec? Bazar vám nabídne prověřené zboží se zárukou.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Zavařovací hrnec - objem 27 l, nerezová nádoba, plastové víko, digitální displej, vnitřní plastový rošt na dno, výpustní kohout, časovač, funkce udržení teploty, termostat, regulace teploty 30 - 100 °C, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, vnitřní průměr nádoby 35 cm, délka kabelu 1 m, 3 roky záruka
2 990,-

2.
Westmark se šroubovým uzávěrem 230 ml Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 230 ml, kulatá, vhodná do myčky a s víčkem, výška 10 cm, průměr sklenice 6,6 cm
69,-

3.
Zavařovací hrnec - objem 27 l, smaltovaná nádoba, plastové víko, vnitřní plastový rošt na dno, výpustní kohout, časovač, funkce udržení teploty, termostat, regulace teploty 30 - 100 °C, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, vnitřní průměr nádoby 35 cm, délka kabelu 1 m
2 290,-

Další nejprodávanější
185 položek
4,7
TESCOMA Souprava pro zavařování DELLA CASA, s teploměrem
Zavařovací hrnec , materiál hrnce plast, vhodné do myčky
829,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESHR005
4,0
Westmark se šroubovým uzávěrem 440 ml
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 440 ml, kulatá, vhodná do myčky a s víčkem, výška 11,7 cm, průměr sklenice 8,2 cm
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WESDO576
3,7
ORION Zavařovací hrnec set 30l
Zavařovací hrnec objem 30 l, materiál hrnce smalt
1 899,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIZH518
5,0 11×
TESCOMA Zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 5000 ml
Zavařovací sklenice - s klipem, objem 5000 ml, kulatá, vhodná do myčky, s víčkem a s gumovým těsněním, skleněné víčko, výška 28 cm, průměr sklenice 17 cm
489,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESDO797
4,0
BORMIOLI Dóza skleněná QUATTRO STAGIONI 1 l
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 1000 ml, kulatá, s víčkem, jednobarevné, kovové víčko, výška 17,1 cm, průměr sklenice 10,2 cm
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BORZA721
4,8 14×
ORION Sklenice zavařovací+víčko VERINE 0,26 l
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 260 ml, kulatá, vhodná do myčky a s víčkem, kovové víčko, výška 7 cm, průměr sklenice 7,5 cm
Zlevněno -48 %
44,- 85,-
Skladem > 50 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIDO852
5,0
ORION Sklenice zavařovací+víčko 60 ml
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 60 ml, kulatá, vhodná do myčky a s víčkem, jednobarevné, kovové víčko, výška 6 cm, průměr sklenice 4,5 cm
Skladem > 50 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIDO596
4,3
ORION Sklenice zavařovací+víčko 0,212 l Deva
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 212 ml, kulatá, vhodná do myčky a s víčkem, jednobarevné, kovové víčko, výška 7,5 cm, průměr sklenice 7 cm
Skladem > 50 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIDO214
4,6
ORION Sada 2 ks dóz sklo/bambus klip patent 1,1 l
Dóza Skleněná dóza o objemu 1,1 l a průměru 11 cm, uzavřená bambusovým víčkem s kovovým patentem a silikonovým těsněním.
249,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIdz352
Siguro PC-G500SU Preserve Master Pro
Zavařovací hrnec - objem 27 l, nerezová nádoba, plastové víko, digitální displej, vnitřní plastový rošt na dno, výpustní kohout, časovač, funkce udržení teploty, termostat, regulace teploty 30 - 100 °C, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, vnitřní průměr nádoby 35 cm, délka kabelu 1 m, 3 roky záruka
Super cena
2 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_PC_G500SU
5,0
TESCOMA Zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 350 ml
Zavařovací sklenice - s klipem, objem 350 ml, kulatá, vhodná do myčky, s víčkem a s gumovým těsněním, skleněné víčko, výška 11,5 cm, průměr sklenice 7 cm
Zlevněno -5 %
169,- 179,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESDO759
4,3
ORION Sklenice zavařovací+víčko 0,145 l Amfo
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 145 ml, kulatá, vhodná do myčky a s víčkem, jednobarevné, kovové víčko, výška 8 cm, průměr sklenice 6 cm
Zlevněno -44 %
23,- 41,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIDO184
5,0
ORION Sklenice zavařovací STURZGLAS 0,44 l
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 440 ml, kulatá, vhodná do myčky, výška 11,5 cm, průměr sklenice 7,5 cm
Cenová bomba
83,- Ušetříte 116,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIDO535
Home PC-C300W Easy Preserver
Zavařovací hrnec - objem 27 l, smaltovaná nádoba, plastové víko, vnitřní plastový rošt na dno, výpustní kohout, časovač, funkce udržení teploty, termostat, regulace teploty 30 - 100 °C, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, vnitřní průměr nádoby 35 cm, délka kabelu 1 m
Super cena
2 290,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HM_PC_C300W
5,0
Westmark s třmenovým uzávěrem a těsněním, 500 ml
Zavařovací sklenice - s klipem, objem 500 ml, kulatá, s víčkem a s gumovým těsněním, skleněné víčko, výška 9,9 cm, průměr sklenice 9 cm
179,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WESDO872
4,6
ORION Sada 2 ks dóz sklo/bambus klip patent 2,3 l
Dóza Skleněná dóza o objemu 2,3 l a průměru 13 cm, uzavřená bambusovým víčkem s kovovým patentem a silikonovým těsněním.
349,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIdz338
5,0 14×
ORION Dóza sklo klip 0,75 l Gothika
Dóza - sklenená, čtvercová, těsnící, víko s klipy, materiál víka sklo, vhodná do myčky a lednice, objem 0,75 l, rozměry 14 × 10 × 10 cm (V׊×H), v balení víko
129,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GOTZA706
4,6
ORION Sada 2 ks dóz sklo/bambus klip patent 1,6 l
Dóza Skleněná dóza o objemu 1,6 l a průměru 11 cm, uzavřená bambusovým víčkem s kovovým patentem a silikonovým těsněním.
139,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIdz45
4,5
ORION Sklenice zavařovací+víčko 0,245 l Majo
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 245 ml, kulatá, vhodná do myčky a s víčkem, jednobarevné, kovové víčko, výška 9,5 cm, průměr sklenice 7,5 cm
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIDO191
5,0
ORION Sklenice zavařovací +víčko 80 ml
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 80 ml, kulatá, vhodná do myčky a s víčkem, jednobarevné, kovové víčko, výška 7 cm, průměr sklenice 5 cm
Skladem > 50 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORIDO876
5,0
IGOTREND Zavařovací sklenice TWIST, objem 900ml + víčko, průměr 82mm + etikety, balení 6ks
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 900 ml, kulatá, vhodná do myčky, s víčkem a s etiketami, kovové víčko s motivem, 6 sklenic v balení, výška 16,4 cm, průměr sklenice 9,7 cm, průměr hrdla 7,5 cm
259,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MTRtop0280
5,0
BANQUET Sklenice zavařovací CULINARIA 180 ml, s víčkem Káro
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 180 ml, kovové víčko s motivem
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BANZA656
5,0
BORMIOLI Dóza skleněná QUATTRO STAGIONI 0,5 l
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 500 ml, kulatá, s víčkem, jednobarevné, kovové víčko, výška 13,6 cm, průměr sklenice 9 cm
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BORZA663
4,5
BORMIOLI Láhev QUATTRO STAGIONI 0,4l
Zavařovací sklenice - šroubovací, objem 400 ml, kulatá, vhodná do mikrovlnky, vhodná do myčky a s víčkem, jednobarevné, kovové víčko, výška 15,55 cm, průměr sklenice 7,53 cm, průměr hrdla 5,6 cm
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BORZA640

Zavařování

sponzorovaný článekPečte doma jako profík. S produkty Tescoma Della Casa to půjde samo Domácí pečení není pouze výsadou babiček. Ano, doba je uspěchaná a málokdo má čas péct domácí chléb, rohlíky, natožpak něco sladkého k odpolední kávě. Co když ale pečení není taková věda, jak to na první pohled vypadá? Stačí jen mít tu správnou motivaci, nadšení a v...
Jak zavařovat, když jsem diabetik? A proč se vlastně dává želírovací přípravek? Co je to čatní? V našem článku se dozvíte nejen to, ale poradíme vám i 15 skvělých receptů na domácí marmelády a džemy. Je libo jahodová marmeláda nebo třeba mrkvovo-jablečný džem? Směle do...

Zavařování

V kategorii Zavařování máme právě teď na Alza.cz celkem 185 produktů.
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací