TCL 22" F22B3904R
Television - LED, 56cm screen, PPI 200, Full HD, DVB-T/C, H.264, HDMI, USB, CI+, 12V power, 2x 6W, A+
Code:  WK690b15 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
TCL 22" F22B3904R
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Operating system
Without SMART support
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Operating system
Without SMART support
Connectivity
Total number of HDMI ports
1 ×
Charging options
12V adapter
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
30.7 cm
Depth without stand
5.4 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: TCL 22" F22B3904R
Accessories for TCL 22" F22B3904R
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 22" TCL F22B3904R
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 22" TCL F22B3904R
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 22" TCL F22B3904R
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 22" TCL F22B3904R