23,8" Rapture VIDE IFF24144
4.7 75 ratings
Monitor - Full HD 1920 × 1080, IPS, 16:9 wide-angle, 1ms, 144Hz, 8bit, 280cd/m2, 1000:1 contrast, HDMI and DisplayPort, headphone output, VESA
Code:  RPTLCD0550 Producer's Website:
23,8" Rapture VIDE IFF24144
Specifications
3D/AR
3D model + AR model in Android app, 3D model + AR model in iOS app
Diagonal
23.8" (60.45 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
3D/AR
Power outlet type
Country
Czechia, Slovakia
Display diagonal and resolution
Diagonal
23.8" (60.45 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
144 Hz
Response time
1 ms
Maximum brightness
280 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Widescreen
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
2 ×
Colour gamut
Adobe RGB
72 %
sRGB
95 %
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
54 cm
Height
40 cm
Depth
14.3 cm
Weight
2.85 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
18 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
30 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
E
More Specifications
Alza.cz a.s., Jankovcova 1522/53, 170 00 Praha 7 - Holešovice, +420 225 340 111, [email protected]
Note:
Questions and answers: 23,8" Rapture VIDE IFF24144
Accessories for 23,8" Rapture VIDE IFF24144
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 23,8" Rapture VIDE IFF24144
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 23,8" Rapture VIDE IFF24144
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 23,8" Rapture VIDE IFF24144
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 23,8" Rapture VIDE IFF24144