24" Philips 24M2N3200NF/00
4.8 28 ratings
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 144 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 1 ms, G-Sync Compatible and Adaptive-Sync, HDMI and DisplayPort, VESA
Buy with code ALZADNY20
Discounted -2 % 2,186,- 2,238,-
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
24" Philips 24M2N3200NF/00 2,238,- 2,186,- In stock > 5 pcs
Buy
24" Philips 24M2N3200NF/00
Specifications
Compare
Diagonal
24" (60.96 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
24" (60.96 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
144 Hz
Response time
1 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Technology
Adaptive-Sync, G-Sync Compatible
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 1.4
HDMI
1 ×
DisplayPort
1 ×
Colour gamut
Adobe RGB
89 %
sRGB
120 %
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
54.4 cm
Height
43.3 cm
Depth
21.6 cm
Weight
3.04 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI
Warranty
Extended warranty
3-year warranty even for businesses, Pick-up & Return
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
D
Energy consumption in SDR mode
14 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
22 kWh/1000h
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
22 W
Typical power consumption
14 W
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
Questions and answers: 24" Philips 24M2N3200NF/00
Accessories for 24" Philips 24M2N3200NF/00
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Philips 24M2N3200NF/00
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Philips 24M2N3200NF/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Philips 24M2N3200NF/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Philips 24M2N3200NF/00