24" Sharp LC-24CHE4000ES silver
5 1 rating
Television LED screen size 60 cm, 100Hz, 1366x768, DVB-T / C tuner, 2x HDMI, USB, PVR recording, SCART, 2 x 3W, Energy efficiency class A, silver
Code:  WS908a12i Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
Specifications
Display resolution
1366 × 768 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Without SMART support
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
34.3 cm
Depth without stand
4.9 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Silver
More Specifications
MORAVIA Consulting spol. s r.o., [email protected], Olomoucká 83, CZ-627 00 Brno
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 24" Sharp LC-24CHE4000ES silver
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Sharp LC-24CHE4000ES strieborná
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Sharp LC-24CHE4000ES silber
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Sharp LC-24CHE4000ES silber