27" ASUS ROG OLED PG27AQWP-W
5 2 ratings
Monitor OLED - WOLED, QHD/HD 2560 × 1440 (16:9), 540Hz/720Hz, 10 bit, 0,02 ms, G-Sync Compatible and FreeSync Premium, adjustable height, pivot, HDR, HDMI and DisplayPort, VESA
Discounted -3 % 30,390,- 31,590,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 699,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
27" ASUS ROG OLED PG27AQWP-W 31,590,- 30,390,- In stock > 5 pcs
Buy
27" ASUS ROG OLED PG27AQWP-W
Specifications
Compare
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Quad HD
Resolution
2560 × 1440
Construction
Straight
Panel technology
OLED
Display diagonal and resolution
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Quad HD
Resolution
2560 × 1440
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
OLED
Panel type
WOLED
Refresh rate
540 Hz
Response time
0.02 ms
Maximum brightness
1,500 cd/m2
Native contrast
Technology
FreeSync Premium, G-Sync Compatible
Dual-Mode
Dual-mode resolution
QHD/HD
Dual-mode frequency
540Hz/720Hz
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 2.1, HDMI 2.1
Data interface standards
USB 3.2 Gen 1
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB 3.2 Gen 1
3 ×
USB
3 ×
Colour gamut
sRGB
1.35 %
Colour
Colour
Silver
Dimensions and weight
Width
60.5 cm
Height
54.8 cm
Depth
27.4 cm
Weight
7.04 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
DisplayPort, HDMI, USB-A
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
25 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
28 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Typical power consumption
55 W
More Specifications
ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, [email protected]
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 27" ASUS ROG OLED PG27AQWP-W
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" ASUS ROG OLED PG27AQWP-W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" ASUS ROG OLED PG27AQWP-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" ASUS ROG OLED PG27AQWP-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" ASUS ROG OLED PG27AQWP-W