27" ASUS VA27DQFS
5 1 rating
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 100 Hz, matte display, 8 bit, 1 ms, FreeSync, adjustable height, pivot, speakers, HDMI, DisplayPort and VGA, USB data interface, VESA
Buy with code ALZADNY15
Discounted -1 % 4,619,- 4,699,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 106,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
27" ASUS VA27DQFS 4,699,- 4,619,- In stock > 5 pcs
Buy
27" ASUS VA27DQFS
Specifications
Compare
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
100 Hz
Response time
1 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Native contrast
Surface display
Matte
Technology
FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
Data interface
USB
Data interface standards
USB 3.2 Gen 1
Audio interface
headphone input
HDMI
1 ×
DisplayPort
1 ×
USB-C
VGA
USB 3.2 Gen 1
2 ×
USB
2 ×
Colour gamut
sRGB
99 %
Features and functions
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
Height
Depth
22.4 cm
Weight
5.8 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
C
Energy consumption in SDR mode
14 kWh/1000h
Standby consumption
0.5 W
More Specifications
ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, [email protected]
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 27" ASUS VA27DQFS
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" ASUS VA27DQFS
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" ASUS VA27DQFS
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" ASUS VA27DQFS
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" ASUS VA27DQFS