Nakupování budoucnosti HP + média Energetické štítky - pravé ucho

27" EIZO ColorEdge CG2730

Zobrazit katalog
27" EIZO ColorEdge CG2730
2x
0
LCD monitor Quad HD 2560 × 1440, IPS, 16:9, 13 ms, 10bit, 350 cd/m2, kontrast 1500:1, DisplayPort 1.2, DVI, HDMI 1.4, USB, nastavitelná výška, pivot, VESA
Ausdom AF640 1 999,- 800,-
Prodloužená záruka + 1 rok 4 047,-
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 3 499,-
Cena s DPH
49 990,-
Cena bez DPH
41 314,-
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
nebo
Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
  Nákup po telefonu 225 340 111
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 2 500 Alzáků
Záruka 60 měsíců Kód:  WL579i3 Prod. číslo:  CG2730 Stránky výrobce
4,0
Hodnotili 2 zákazníci
Napsat recenzi
5 0 ×
4 2 ×
3 0 ×
2 0 ×
1 0 ×
50+ zákazníků již zakoupilo
100 % zákazníků doporučuje
1,64 % reklamovanost

Zvýhodněné sady

Ušetříte 1 200,-

51 989,- 50 790,-
Koupit balíček

27" EIZO ColorEdge CG2730

Kvalitní monitor

Model EIZO CG2730 je součástí širší nabídky profesionálních fotografických&video monitorů řady ColorEdge vybavených integrovanou kalibrační sondou pro AUTOMATICKOU kontrolu a korekci nastavených obrazových parametrů monitoru. Jedná se o tzv. široko-gamutový monitor schopným pokrýt až 99 % barevného standardu AdobeRGB (1998) a zaručující dokonce plné 100 % pokrytí standardu sRGB IEC61966-2.1 nebo CMYKového prostoru ISO couted.
Široký barevný rozsah monitoru je dále podpořen 10 bitovým LCD panelem schopným rozlišit až 1  miliardu barevných odstínů!

Novinkou a jednoznačnou předností oproti fotografickým monitorům jiných výrobců je kalibrační software ColorNavigator 7 s revoluční technologií AUTOMATICKÉHO (= bez kalibrační sondy) GENEROVÁNÍ ICC-profilu monitoru, který dnes pro korektní barevnou reprodukci fotografií potřebují prakticky všechny fotografické editory. 

Monitor je tak možné ihned po vybalení z krabice, propojení s PC příslušnými kabely a nainstalování programu ColorNavigator 7 ihned začít používat např. s editory Adobe PS/LR nebo ZONER PFX a další, aniž bylo nutné (tak jako dříve) provést nejprve jeho KALRIBRACI pomocí kalibrační sondy, což bylo nezbytné k vygenerování ICC-profilu pro fotografické editory!


Homogenní obraz po celé ploše obrazovky díky technologii DUE (Digital Uniformity Equalizer)

Odchylky jasu a chromatičnosti jednotlivých obrazových bodů způsobují tzv. „nehomogenitu“ obrazu, která se navíc mění podle okolní teploty, nastaveného jasu a bílého bodu monitoru. Důsledkem je různé barevné podání zobrazovaných fotografií umístěných v různých částech obrazové plochy. Tento „nešvar“ definitivně řeší EIZEM patentovaná technologie elektronické korekce jasových a barevných odchylek jednotlivých pixelů (DUE = Digital Uniformity Equalizer). 

Nové vylepšené obrazové procesory EIZO-DUE navíc řeší homogenitu obrazovky nejen nezávislou na nastaveném jasu monitoru, ale rovněž na nastavené barevné teplotě bílého bodu!


Vynikající potlačení třpytu obrazovky (no glittering effect)  

Matný povrch obrazovky je opatřen další vrstvou, která zabraňuje „třpytu“ na jednobarevných plochách (bílá, zelená, červená, atd.).
Obraz tak působí naprosto dokonalým klidným a čistým dojmem – podobně jako reprodukce obrazu získaná odrazem světla od papíru. 


Technologie FlickerFree a Blue-reduction   

Všechny fotografické&video monitory EIZO používají pro řízení jasu technologii Hi-PWM, která řídí světelný tok LED-prvků podsvětlovacího systému pulsně šířkovou modulací pracující s vysokou frekvencí řádu desítek kHz, takže nedochází k zakmitávání obrazu při v případě, že je svítivost obrazové plochy uživatelem snížena. Uživatel také může ve večerních hodinách výrazně omezit modré spektrum vyzařované podsvětlovacím systémem monitoru, tím, že sníží bílý bod monitoru pod hodnotu 5.000K.
Obraz je tak za jakýchkoliv světelných podmínek vždy optimální pro zajištění minimální zrakové únavy uživatele. 


Široký barevný rozsah s pokrytím až 99% barevného standardu AdobeRGB!

Téměř 99% pokrytí standardu AdobeRGB (1998) zaručuje, že RAW-data fotoaparátu zkonvertovaná do barevného prostoru RGB dle standardu AdobeRGB, popř. data pořízená fotoaparátem přímo v tomto barevném standardu, budou na monitoru vždy správně reprodukována (nebude docházet k barevnému posunu v okrajových částech barevného rozsahu monitoru).
Široký barevný rozsah navíc pokrývá 100% standardu sRGB IEC61266-2.1 a také celý standard ISO-coated a US web-coated užívaný při barevné reprodukci tiskových CMYK dat a umožňuje tak rovněž poměrně přesnou simulaci tiskových dat moderních širokogamutových inkoustových tiskárnách. 
Barevný rozsah monitoru navíc umožňuje zobrazení podstatně sytějších červených tónů, než umožňují standardy sRGB a Adobe RGB, takže fotograf může nyní v Raw-formátu nafotit mnohem sytější červené tóny, než umožňují standardy sRGB a AdobeRGB a poté je po konverzi do formátu ProPhoto RGB také zobrazit na monitoru! 

Podpora 30 bitového přenosu fotografických dat!

Fotografické Raw-formáty pracují typicky se 14 bitovou přesností a po jejich převodu do 16 bitových fotografických RGB-formátů TIFF, PNG a dalších je možné je pak dále upravit do 10 bitového formátu (3x 10 bit RGB) a poslat je pomocí grafické karty na vstup monitoru. Pokud monitor dokáže zpracovávat data s 10 bitovou barevnou hloubkou, pak dokáže zobrazit velmi jemné a hladké přechody i v případě fotografických dat pracujícími s velkým barevným rozsahem (např. standard AdobeRGB nebo ProPhoto RGB).


Kalibrační software ColorNavigator 7 - revoluce v kalibrování

Kalibrační software slouží (jak již název říká) ke kalibraci monitoru. Díky kalibraci je možné nastavit požadované obrazové parametry monitoru a výsledkem kalibrace je rovněž vytvoření tzv. ICC-profilu monitoru, což je soubor, v kterém jsou uloženy informace, v jakém se monitor nacházel stavu po ukončení jeho kalibrace a zároveň je to soubor, s kterým po svém spuštění pracují fotografické editory. Bez ICC-profilu monitoru nejsou schopné správně reprodukovat barevné fotografie pořízené dle různých video-standardů.
Kalibrační software ColorNavigator 7 je revoluční v tom, že nově zajišťuje generování ICC-profilu monitoru bez toho, aby bylo nutné monitor kalibrovat pomocí kalibrační sondy! Postačí prostě na monitoru pomocí tlačítka MODE vybrat pro práci vhodný video-režim a program ColorNavigator 7 sám – tedy AUTOMATICKY – vygeneruje pro nainstalovaný a používaný foto-editor odpovídající ICC-profil monitoru, takže uživatel uvidí fotografii ve svém foto-editoru korektně, aniž by musel monitor předtím zkalibrovat. 
Jednotlivé přednastavené video-režimy je navíc možné tzv. „customizovat“, tj. měnit jejich obrazové parametry a vytvářet a ukládat tak do monitoru vždy nový aktuální ICC-profil monitoru a také si je libovolně pojmenovávat. Obsluha programu ColorNavigator 7 je navíc velmi jednoduchá, protože veškerá komunikace s monitorem probíhá v češtině a nenutí uživatele porozumět speciálním termínům nutným pro jinak poměrně komplikované ruční nastavování správy barev monitoru. 
Samozřejmě, že v případě potřeby (např. monitor zestárne, nebo je třeba vytvořit nějaký nový speciální – nikoliv přednastavený ICC-profil monitoru), je možné monitor kdykoliv překalibrovat pomocí kalibrační sondy. Program ColorNavigator 7 k tomu využívá metodu tzv. hardwarové kalibrace (nezávislé na grafické kartě počítače). V případě nových nebo málo zatěžovaných monitorů však kalibrace NENÍ nezbytná a uživatel tak nepotřebuje při nákupu monitoru řešit zároveň pořízení vhodné kalibrační sondy. Zároveň tedy ani nepotřebuje nic vědět o kalibracích ani nastavování správy barev. Vše za něj nyní vyřeší ColorNavigator 7.
V případě provádění kontrolní rekalibrace monitoru je pak velmi příjemné, že díky vysoké stabilitě použitých komponent a díky pečlivé kalibraci přenosových charakteristik RGB-kanálů již v továrně výrobce je ke kalibraci monitoru nutné pouze změřit základní RGB-barevné složky a poté černou a bílou. Kalibrace tak zabere jen několik málo minut.
Dalším „bonusem“ sofistikované kalibrace monitorů EIZO je fakt, že po zestárnutí monitoru si může každý uživatel doma a sám provést kontrolní rekalibraci všech továrních přednastavených režimů (jas, bílý bod a gamut) a obnovit si tak sám v domácích podmínkách všechny v továrně přednastavené video-režimy. (Samozřejmě je žádoucí si před kalibrací monitoru ověřit přesnost použité kalibrační sondy).
Je opět výhodou, že program ColorNavigator 7 podporuje nyní 20 nejrozšířenějších kalibračních senzorů a samozřejmě všechny integrované kalibrační senzory v monitorech EIZO s integrovaným kalibračním senzorem.     


Tři základní režimy práce s monitorem (bez kalibrační sondy):

1) Přednastavený režim „Custom“

Může být rychle vybrán pomocí tlačítka MODE na monitoru a následně vhodně přejmenován např. na „FOTO-6500K“.
Monitor v tomto režimu bude využíván hlavně pro zobrazování/úpravu fotografií ve fotografických editorech se záměrem pak tyto fotografie archivovat nebo exportovat na web. V tomto režimu jsou obrazové parametry monitoru nastaveny tak, aby monitor mohl okamžitě (bez jakýchkoliv dalších korekcí) správně barevně reprodukovat fotografie dle fotografických standardů sRGB, Adobe RGB a ProFotoRGB.

2) Přednastavený režim „AdobeRGB“

Může být rychle vybrán pomocí tlačítka MODE na monitoru a následně vhodně přejmenován např. na „TISK-5000K“.

Monitor v tomto režimu bude využíván hlavně pro zobrazování zobrazování/úpravu fotografií ve fotografických editorech se záměrem sladit tiskovou podobu fotografie s její reprodukcí na monitoru. Bílý bod monitoru lze v tomto případě snadno „okometricky“ (bez kalibrační sondy) upravovat dle bílého bodu světla, pod kterým se bude následně kontrolovat výtisk a jeho „sladění“ s monitorem. V tomto režimu má uživatel jistotu, že fotografie připravené dle fotografických standardů budou ve fotografických editorech reprodukovány barevně korektně a budou vypadat stejně jako ve své tiskové podobě.


3) Přednastavený režim „sRGB“

Může být rychle vybrán pomocí tlačítka MODE na monitoru a následně vhodně přejmenován např. na „WEB-6500K“.

Monitor v tomto režimu bude využíván hlavně pro zobrazování v internetových nebo systémových, které předpokládají barevný rozsah monitoru dle fotografického standarddu sRGB IEC61966-2.1– např. internetový prohlížeč Microsoft Internet Explorer nebo systémový prohlížeč fotografií Windows10, atd.

EIZO ColorEdge CG2420

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Pokročilý režim práce s monitorem (s kalibrační sondou):

Monitor CG2730 umožňuje samozřejmě nadefinovat prakticky libovolné obrazové parametry s tím, že si je mohu kdykoliv ověřit měřením pomocí kalibrační sondy a vytvořit k nim vždy odpovídající ICC-profil monitoru, s kterým pak pracují fotografické editory a umožní tak zobrazovat barevně korektně fotografie dle různých fotografických standardů. Výhodou je široká škála podporovaných kalibračních senzorů samozřejmě včetně podpory všech integrovaných kalibračních senzorů v monitorech EIZO (řada „CG“). 
Velikou předností monitoru se zabudovaným kalibračním senzorem je snadná možnost pravidelné AUTOMATICKÉ kontroly a korekce základních obrazových parametrů monitoru.


Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Režim QCM pro sladění s domácí tiskárnou:

K monitoru je možné zdarma stáhnout ze stránek společnosti EIZO – www.eizo.cz program QCM = Quick Color Match, který umožňuje dosáhnout rychlého sladění barevného výstupu monitoru s barevným tiskem jedné z devíti podporovaných tiskáren EPSON nebo CANON. Tato technologie využívá možnosti automatického přepnutí monitoru do široko-gamutového režimu „AdobeRGB“  s automatickým nastavením bílého bodu (pokud je propojen s PC pomocí kabelu USB) a realizace tisku na podporovaných široko-gamutových tiskárnách EPSON/CANON pomocí speciálních tiskových zásuvných modulů (tzv. Plug-in), které jsou přednastaveny tak, aby tisk přes ně proběhl vždy korekně, aniž by uživatel musel cokoliv nastavovat a mít nějaké hlubší znalosti ohledně správy barev (ColorManagementu) tiskáren.

V případě tiskáren, které nejsou podporovány programem QCM, je pak možné nakalibrovat bílý bod monitoru dle charakteru světla, které dopadá na tiskový výstup velmi přesně pomocí programu ColorNavigator 7. (Kalibrační software EIZO ColorNavigator 7 řeší kalibrační úlohy pro tisk = simulace tiskových dat na monitoru = softproof)).


Snadné připojení „k čemukoliv“

K bezproblémovému připojení moderních počítačů slouží vstupy 10-bit DP (DisplayPort), 8-bit DVI D a nově též 10-bit a 12-bit HDMI, který je schopen navíc zpracovat nejen kódovaná RGB ale též YCbCr data až do rozlišení 1920x1080! 
Uživatel může též využít klasické rozhraní DVI-D pro případ připojení monitoru ke starším PC. Monitor také umožňuje připojení dvou externích periférií pomocí rychlého rozhraní USB 3.0 a současné dobíjení dalšího zařízení přes třetí (dobíjecí) USB-port. 


Světelná nápověda funkcí nad ovládacími tlačítky 

Pro spoře osvětlené místnosti – jako jsou např. postprodukční studia, je monitor vybaven světelnou nápovědou funkcí nad jednotlivými ovládacími tlačítky.


Vynikající ergonomie – nový flexibilní stojan

S novým stojanem je možná snadná manipulace s 27“ panelem za každých okolností a pro každého uživatele. Stojan podporuje výškové nastavení v rozmezí 26-181 mm (tedy rozmezí až 155 mm), dále natáčení o 344°, naklápění až o 30° a nakonec také ještě rotaci panelu o 90° - tedy otočení panelu do polohy “na výšku“ (funkce pivot) pro pohodlné prohlížení „dlouhých“ webových stránek.


EIZO-ASIC (Application Specific Integrated Circuit) 

Všechny modely nejvyšší řady EIZO ColorEdge (CS/CX a CG) jsou vybaveny speciálními obrazovými procesory EIZO, v jejichž dlouhodobém a pečlivém vývoji je „ukryto“ tajemství precizní barevné/černobílé reprodukce výsledného obrazu, která je schopná rozlišit i velmi blízké barevné odstíny. Speciální matematické algoritmny řeší pomocí EIZEM vyvinutých procesorů pracujících s vysokou přesností (16-bit LUT tabulky pro korekci obrazových dat) přenos barevného obrazu od jeho vstupní části (3x8-bit nebo 3x10-bit RGB video signál) až po jeho výstup na vlastní obrazovku (LCD-panel).


Individuální kalibrace každého monitoru řady ColorEdge 

Každý jednotlivý kus modelové řady ColorEdge (CS/CX a CG) je individuálně kalibrován pomocí přesných kalibračních sond ještě předtím, než opustí výrobní linku EIZO.
Tím jsou zaručeny minimální výrobní odchylky mezi jednotlivými vyrobenými kusy a tedy snadná použitelnost „generických“ (továrních průměrovaných) barevných profilů jednotlivých modelů.


Nulová tolerance vadných pixelů 

EIZO zaručuje nulovou toleranci vadných obrazových pixelů nebo subpixelů. Při zjištění vadných pixelů/subpixelů do šesti měsíců od data prodeje má uživatel právo požadovat výměnu nebo výraznou slevu zakoupeného monitoru.

Záruka 5 let

Díky vysoké kvalitě všech komponentů použitých při výrobě monitoru poskytuje výrobce na tento model záruku 5 let a to včetně záruky na LCD-panela jeho podsvětlovací systém.

Profesionální fotografické stínítko součástí balení!

Součástí balení je také již standardně profesionální fotografické stínítko, které zabraňuje nežádoucím vedlejším odrazům okolního světla na obrazovou plochu monitoru.


Doplňující informace:

Obrazovka:

Povrch: polomatná vrstva s nulovým třpytem a s tvrzeným povrchem 3H
Velikost bodu: 0,233 mm
Poměr stran: 16:9
Doba odezvy: 13ms (G-G)
Kontrast (statický): 1 500:1
Pozorovací úhly (horizontálně / vertikálně): 178° / 178°
Doporučovaný jas pro kancelář s denním světlem (D65): 120 cd/m2
Barevný rozsah: 100% pokrytí sRGB IEC61966-2.1 a ISO-coated/US Web-coated a 99% pokrytí AdobeRGB (1998), 98% pokrytí DCI
Počet barev: 1 mld. (DP 1.1a -10-bit nebo HDMI 1.3b), 16.7 milionu (DVI-D vstup)
Gamma korekce: 16-bit LUT
Preset Modes (6): Custom, sRGB, AdobeRGB, Calibration: CAL1, CAL2 a CAL3

Zvláštní funkce & speciální vlastnosti:
ICS = Integrovaný kalibrační senzor = AUTOMATICKÁ REKALIBRACE monitoru bez zásahu uživatele
DUE – Digital Uniformity Equalizer (homogenita nezávislá na nast.jasu a bílém bodu)
Kompenzace teplotního driftu
HDMI vstup s automatickou I/P-konverzí pro prokládané (interlaced) videosignály
HDMI vstup ver. 1.3b s podporou 10/12bit videosignálu  
I/P-konverze – automatická konverze prokládaného signálu na neprokládaný (HDMI-vst.)
Licence pro profesionální kalibrační software ColorNavigator 6.x a ColorNavigator NX

Konektory:
1× DisplayPort 1.2a – 8/10bit s podporou kódovaného videosignálu HDCP
1× DVI-D s podporou kódovaného videosignálu HDCP
1× HDMI 1.3b – 8/10/12bit s podporou kódovaného videosignálu HDCP a s podporou signálů RGB/YCbCr
2× USB-řídící port + rozbočovač 2× USB 3.0 + 1× USB 3.0 (charger = dobíjecí port)

Podstavec:
Naklápění o 35°, natáčení o 344°
Otočení o 90° (pivot)
Výšková nastavitelnost v rozsahu 155 mm
Podpora standardu VESA 100 × 100 mm pro montáž na zeď či ergonomické držáky

Ostatní funkce:
Slot pro zámek bezpečnostní zámek (Kensington)
Soulad se standardy: TCO Displays 6.0, TUV/Ergonomics (včetně ISO9241-307), TUV/GS, CE, CB, FCC-B, RoHS, WEEE

Provedení, rozměry, hmotnost:
Rozměry se stojanem: 638 × 404–559 × 245 mm 
Rozměry bez stojanu: 638 × 378 × 64 mm
Hmotnost bez stojanu: 6,1 kg
Hmotnost včetně stojanu (bez stínítka): 8,9 kg
Doporučovaná okolní teplota za provozu: 0–35 °C

Standardní příslušenství:
Fotografické stínítko
Kabely: napájecí kabel, videokabely: 1× DVI-D/DVI-D, 1× MiniDP/DP, 1× USB 
Disk CD: EIZO Utility Disk (PDF-uživatelský manuál, ScreenManager Pro (USB) 


Parametry a specifikace

Porovnat
Rozšířená záruka
Prodloužená záruka Hotovo!
Úhlopříčka
27" (68,58 cm) Hotovo!
Typ rozlišení
Quad HD Hotovo!
Rozlišení
2560 × 1440 px Hotovo!

Záruka

Rozšířená záruka
Prodloužená záruka Hotovo!

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka
27" (68,58 cm) Hotovo!
Typ rozlišení
Quad HD Hotovo!
Rozlišení
2560 × 1440 px Hotovo!

Obrazovka

Obnovovací frekvence
60 Hz Hotovo!
Odezva
13 ms Hotovo!
Maximální jas
350 cd/m2 Hotovo!
Barevná hloubka
10 bit Hotovo!
Kontrast
1500:1 Hotovo!
Povrch displeje
Antireflexní Hotovo!
Poměr stran
16:9 Hotovo!
Konstrukce
Rovná Hotovo!

Připojení

Typ připojení
DisplayPort 1.2, DVI, HDMI 1.4 Hotovo!
Další připojení
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) Hotovo!
Kabely v balení
HDMI, DisplayPort, USB Hotovo!

Vlastnosti a funkce

Barevné pokrytí (sRGB)
100 % Hotovo!
Barevné pokrytí (Adobe RGB)
99 % Hotovo!
Hlavní funkce
Nastavitelná výška, Pivot Hotovo!
VESA uchycení
100×100 Hotovo!

Barva

Barva
Černá Hotovo!

Rozměry a hmotnost

Šířka
63,8 cm Hotovo!
Výška
55,9 cm Hotovo!
Hloubka
24,5 cm Hotovo!
Hmotnost
8,9 kg Hotovo!

Energetický štítek 2021

Energetická třída v SDR režimu
G Hotovo!

Spotřeba

Typická spotřeba
33 W Hotovo!
Stand-by spotřeba (pohotovostní)
0,6 W Hotovo!
Maximální spotřeba
95 W Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:

Poznámka: pokud není uvedeno jinak, je součástí balení nového monitoru napájecí kabel.

Chcete poradit? Vyzkoušejte našeho průvodce výběrem monitoru.


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.
Na vaše dotazy odpovídá expert

Dobrý deň, keď už máte tie monitory v tejto neodolateľnej 100% zľave z 1,2 milióna eur tak by som si poprosil aspoň 10 kusov keď už ich dávate zdarma. Podľa mňa ak niekto dáva zľavu 100% na niečo tak to dáva úplne zdarma, nie za 1641,50€. Čo myslíte? :-)

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Diskuze a poradna k 27" EIZO ColorEdge CG2730
4,0
Hodnotili 2 zákazníci
Napsat recenzi
5 0 ×
4 2 ×
3 0 ×
2 0 ×
1 0 ×
50+ zákazníků již zakoupilo
100 % zákazníků doporučuje
Recenze 27" EIZO ColorEdge CG2730
Příslušenství pro 27" EIZO ColorEdge CG2730
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" EIZO ColorEdge CG2730. For shipping to other EU countries visit this page 27" EIZO ColourEdge CG2730. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" EIZO Color CG2730. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" EIZO Color CG2730. For shipping to the United Kingdom visit this page 27" EIZO ColourEdge CG2730. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" EIZO ColorEdge CG2730.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi