Je možné do monitoru zapojit Jack 3,5 přímo ze zesilovače, resp. nemohu tím monitor nějak poškodit, když se mluví jen o sluchátkovém výstupu? Děkuji

LG electronics INC. Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Germany, [email protected], +49 6196 7883000
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.