32" Dahua LM32-C301B
5 2 ratings
Monitor - IPS, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 75 Hz, matte display, 5 ms, HDMI and DisplayPort, VESA
Buy with code ALZADNY15
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 103,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
32" Dahua LM32-C301B 4,499,- In stock 2 pcs
Buy
32" Dahua LM32-C301B
Specifications
Compare
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
Quad HD
Resolution
2560 × 1440
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
Quad HD
Resolution
2560 × 1440
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
75 Hz
Response time
5 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Native contrast
Surface display
Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
71.5 cm
Height
42.2 cm
Depth
4.7 cm
Weight
6.65 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI
Energy specifications
Typical power consumption
44 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" Dahua LM32-C301B
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Dahua LM32-C301B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Dahua LM32-C301B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Dahua LM32-C301B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Dahua LM32-C301B