32" JVC LT-32VH5305
4.5 6 ratings
Television - SMART LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct LED, HDR10 and HLG, local dimming,, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV, TiVo OS, VESA 75×75, 12 W speaker(s), Dolby Digital AC3, Surround sound and Dolby Audio Processing, E
Code:  WJV032e4b1 Product Fiche Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" JVC LT-32VH5305
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
26 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
45 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Energy specifications
E
Energy consumption in SDR mode
26 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
45 kWh/1000h
G
Standby consumption
0.5 W
Screen size and resolution
Diagonal
32 " (81.28 cm)
Display resolution
1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen surface
Glossy
Operating system
Operating system
TiVo OS
Model year
Model year
2023
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Canal+, Deezer, Disney+, Facebook, HBO Max, NETFLIX, Rakuten TV, TikTok, YouTube
Czech apps
LepšíTV, Oneplay, Skylink Live TV, SledováníTV
Slovak apps
LepšíTV, Skylink Live TV, SledováníTV, Voyo
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, Miracast, WiFi
Total number of HDMI ports
2 ×
Dimensions and weight
Height without stand
44 cm
Depth without stand
8.5 cm
Base width / leg spacing
73.5 cm
VESA mounting
75×75
Colour
Colour
Black
More Specifications
ETA a. s., nám. Práce 2523, 760 01 Zlín, [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 32" JVC LT-32VH5305
Accessories for 32" JVC LT-32VH5305
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" JVC LT-32VH5305
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" JVC LT-32VH5305