32" LG 32LQ570B
4.3 29 ratings
Television - SMART LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz, Direct LED, HDR10+ and HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV, voice control, Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, webOS, 10 W speaker(s), E
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" LG 32LQ570B
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
26 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
35 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Energy specifications
E
Energy consumption in SDR mode
26 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
35 kWh/1000h
G
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
webOS
Model year
Model year
2022
Application
Global applications
SkyShowtime
Czech apps
Telly
Voice assistant compatibility
Amazon Alexa, Google Assistant
TV functions
SMART functions
Voice control
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
44.1 cm
Depth without stand
8.4 cm
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
10 W
More Specifications
Note:
Questions and answers: 32" LG 32LQ570B
Accessories for 32" LG 32LQ570B
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" LG 32LQ570B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" LG 32LQ570B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" LG 32LQ570B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" LG 32LQ570B