32" Samsung UE32H5030
4.8 33 ratings
Television - LED, 80 cm screen size, 1920x1080, 100Hz, DVB-T/C, 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Scart, 2 x 10W speakers, football mode, Energy efficiency class A+
Code:  WR444g2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Samsung UE32H5030
Multimedia features
Light sensor
Tuner type
DVB-C
Height without stand
42.5 cm
Depth without stand
7.1 cm
Multimedia features
Light sensor
Tuners
Tuner type
Height without stand
42.5 cm
Depth without stand
7.1 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" Samsung UE32H5030
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Samsung UE32H5030
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H5030
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H5030
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32H5030