32 "Samsung UE32H5303
4.5 6 ratings
Television SMART LED, 80 cm screen size, 1920x1080, 100Hz, DVB-T/C, 2x HDMI, 2x USB, 1x SCART, 2x 10W speakers, WiFi, football mode, Energy efficiency class A +
Code:  WR444g25 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32 "Samsung UE32H5303
LED
Operating system
Custom OS
Multimedia features
Light sensor
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuner type
LED
Operating system
Custom OS
TV functions
Multimedia features
Light sensor
Connectivity
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
Height without stand
44.49 cm
Depth without stand
9.33 cm
Colour
Colour
Black
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32 "Samsung UE32H5303
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Samsung UE32H5303
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H5303
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H5303
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32H5303