32" Samsung UE32H6200
4,9 23 hodnocení
Televize 3D SMART LED, úhlopříčka 81cm, 1920x1080, 200Hz, DVB-T2/C, 4x HDMI, 1x Scart, 3x USB, WiFi, repro 2x 10W, fotbalový mód, energ.třída A
Kód:  WR444i2 Stránky výrobce
Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky
32" Samsung UE32H6200
  • Parametry a specifikace
    Technologie
    LED
    Multimediální funkce
    Přehrávání z USB, Světelný senzor
    Bezdrátové připojení
    WiFi
    Typ tuneru
    DVB-C
    Výška bez podstavce
    43,2 cm
    Obrazovka
    Technologie
    LED
    Funkce televize
    Multimediální funkce
    Připojení
    Bezdrátové připojení
    WiFi
    Tunery
    Typ tuneru
    DVB-C
    Rozměry a hmotnost
    Výška bez podstavce
    43,2 cm
    Hloubka bez podstavce
    6,3 cm
    VESA uchycení
    200×200
    Barva
    Barva
    Černá
    Více parametrů
    Poznámka:
    Diskuze a poradna k 32" Samsung UE32H6200
    Příslušenství pro 32" Samsung UE32H6200
    Související kategorie
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32 "Samsung UE32H6200
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H6200
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H6200
    Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32H6200