32 "Samsung UE32H6270
Television 3D SMART LED, 81 cm screen size, 1920x1080, 200Hz, DVB-T/C/S2, 4x HDMI, 1x Scart, 3x USB, WiFi, 2x 10W speakers, football mode, energ.třída A
Code:  WR444k Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32 "Samsung UE32H6270
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
Wireless connection
WiFi
Height without stand
43.2 cm
Multimedia features
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
43.2 cm
Depth without stand
6.29 cm
Colour
Colour
Black
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32 "Samsung UE32H6270
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Samsung UE32H6270
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H6270
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32 "Samsung UE32H6270
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32H6270