32" Samsung UE32J4000
4.9 11 ratings
Television LED screen size 80cm HDReady1366x768, DVB-T / C, 2x HDMI, 1x USB, CI +, SCART, 2 x 5W speakers, remote control
Code:  WR457d44 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Samsung UE32J4000
Specifications
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Without SMART support
Total number of HDMI ports
2 ×
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Without SMART support
Connectivity
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
44.2 cm
Depth without stand
6.9 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" Samsung UE32J4000
Related categories
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32J4000
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32J4000