32" Samsung UE32J5100
4.7 49 ratings
Television - LED, 80cm screen size, 1920x1080 Full HD, DVB T/C, 2x HDMI, 1x USB, CI+, SCART, 2 x 10W speakers, A+
Code:  WR457e45 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Samsung UE32J5100
Specifications
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Backlight
Direct
Operating system
Without SMART support
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Backlight
Direct
Operating system
Without SMART support
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
42.7 cm
Depth without stand
6.5 cm
VESA mounting
200×200
More Specifications
Note:
Questions and answers: 32" Samsung UE32J5100
Accessories for 32" Samsung UE32J5100
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Samsung UE32J5100
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32J5100
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32J5100