32" Samsung UE32N4002
4.8 25 ratings
Television - LED, 80cm, HD Ready , PQI 100 (50Hz),, 2× HDMI, 1× USB, CI+, Apple TV, HBO GO, 10W speaker(s), A
Code:  WR182a0d Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Samsung UE32N4002
Specifications
Display resolution
1366 × 768 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Operating system
Without SMART support
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Operating system
Without SMART support
Application
Global applications
HBO Max
Dimensions and weight
Height without stand
43.8 cm
Depth without stand
7.4 cm
Note:
Questions and answers: 32" Samsung UE32N4002
Accessories for 32" Samsung UE32N4002
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Samsung UE32N4002
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32N4002
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Samsung UE32N4002
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32N4002