32" Samsung UE32N5302
4.6 19 ratings
Television - SMART LED, 80cm, Full HD , PQI 500 (50Hz), DVB-T/C, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV, game mode, Netflix, HBO GO, Steam Link, Voyo, Apple Airplay 2, mobile device pairing, Tizen OS, VESA 100×100 mm, 10W speaker(s), A
Code:  WR180a Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Samsung UE32N5302
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Backlight
Edge
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Tizen OS
TV functions
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Apple AirPlay2, DLNA, WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
43.8 cm
Depth without stand
7.41 cm
VESA mounting
100×100
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 32" Samsung UE32N5302
Accessories for 32" Samsung UE32N5302
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Samsung UE32N5302
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Samsung UE32N5302