32" Sencor SLE 32S600TCS
4.8 17 ratings
Television - SMART LED, 80cm, HD Ready , CMR 50 (50Hz), Direct LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 2× USB, CI+, USB recording, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV, Apple TV, Netflix, VESA 100×100 mm, 10W speaker(s), A
Code:  WS532f4d8 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Sencor SLE 32S600TCS
Specifications
Display resolution
1366 × 768 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Custom OS
Model year
Model year
2019
Application
Global applications
NETFLIX, YouTube
Connectivity
Wireless connection
DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
43.2 cm
Depth without stand
8 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Black
More Specifications
FAST ČR, a.s., U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, [email protected]
Sencor was founded in 1969 in Japan. The name "Sencor" means "a thousand hearts" in Japanese. The company currently distributes its products in more than 25 countries, with extremely diverse offerings in consumer electronics, tablets and phones, office equipment, electronics, cars, and products for the home and kitchen. Sencor is known for dependable quality and attractive design at a reasonable price.
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 32" Sencor SLE 32S600TCS
Accessories for 32" Sencor SLE 32S600TCS
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Sencor SLE 32S600TCS
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Sencor SLE 32S600TCS
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Sencor SLE 32S600TCS
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Sencor SLE 32S600TCS