32" STRONG SRT32HG4723C
5 1 rating
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Television - SMART LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, Bluetooth, DLNA, Chromecast, voice control, Google Assistant, Google TV, VESA 200×200, 8 W speaker(s), F
Buy with code ALZADNY10
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 102,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
32" STRONG SRT32HG4723C 4,439,- In stock 1 pcs
Buy
32" STRONG SRT32HG4723C
Specifications
Compare
Diagonal
32 " (81.28 cm)
Display resolution
1366 × 768
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen size and resolution
Diagonal
32 " (81.28 cm)
Display resolution
1366 × 768
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Maximum brightness
280 nt
Colour depth
8
Operating system
Operating system
Google TV
Interface Language
Czech, English, Slovak
Model year
Model year
Application
Global applications
Czech apps
AntikTV, Kuki, LepšíTV, Oneplay, Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV, Telly, Vodafone TV
Slovak apps
AntikTV, Kuki, LepšíTV, O2 TV, Skylink Live TV, SledováníTV, Voyo
Hungarian apps
AntikTV
Voice assistant compatibility
Google Assistant
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Skylink Fast Scan
Connectivity
WiFi standards
WiFi 5
Audio-video connectors
HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports
2 ×
Number of HDMI 2.0 ports
3 ×
Audio connectors
Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors
CI+, LAN (RJ-45), USB, USB-C
Total number of USB ports
1 ×
Charging options
12V adapter, AC 220-240V, Battery-Powered
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
TV width
71.8 cm
TV height
TV depth
22.9 cm
TV weight
3.7 kg
Height without stand
Depth without stand
8.45 cm
VESA mounting
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
8 W
Package contents
Control in package
smart
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
27 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
27 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
55 W
Typical power consumption
27 W
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" STRONG SRT32HG4723C
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" STRONG SRT32HG4723C
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" STRONG SRT32HG4723C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" STRONG SRT32HG4723C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" STRONG SRT32HG4723C