32" Toshiba 32E2533DG
4.8 15 ratings
Television - LED screen size 80 cm, 16:9, AMR 100Hz HD Ready 1366x768, DVB-T/C tuner MPEG4, H.264, 2xHDMI, USB, CI+ PVR, 2x7W speaker, Energy efficiency class A +
Code:  WB032m Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" Toshiba 32E2533DG
Specifications
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
LED
Operating system
Without SMART support
Multimedia features
Playback from USB
Total number of HDMI ports
2 ×
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
LED
Operating system
Without SMART support
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
43.8 cm
Depth without stand
1.7 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
[email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 32" Toshiba 32E2533DG
Accessories for 32" Toshiba 32E2533DG
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Toshiba 32E2533DG
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Toshiba 32E2533DG
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Toshiba 32E2533DG