32" Toshiba 32S3633DG
4,5 4 hodnocení
Televize SMART LED, úhlopříčka 81 cm, HD Ready 1366x768, DVB-T/C, H.264, 2x HDMI, 2x USB, SCART, CI+, LAN, PVR Record, WiFi, web. prohlížeč, VESA 200x100, repro 2x 6W, energ. třída A+
Kód:  WB032s Stránky výrobce
Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky
32" Toshiba 32S3633DG
  • Parametry a specifikace
    Maximální rozlišení
    1366 × 768 Mpx
    Obnovovací frekvence panelu
    50 / 60 Hz
    Technologie
    LED
    Operační systém
    Vlastní OS
    Obrazovka
    Obnovovací frekvence panelu
    50 / 60 Hz
    Technologie
    LED
    Operační systém
    Vlastní OS
    Funkce televize
    Multimediální funkce
    Přehrávání z USB
    Připojení
    Bezdrátové připojení
    WiFi
    Celkový počet HDMI
    2 ×
    Tunery
    Typ tuneru
    DVB-C
    Rozměry a hmotnost
    Výška bez podstavce
    43,7 cm
    Hloubka bez podstavce
    7,7 cm
    VESA uchycení
    200×100
    Barva
    Barva
    Černá
    Více parametrů
    [email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
    Poznámka:
    V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
    Příslušenství pro 32" Toshiba 32S3633DG
    Související kategorie
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Toshiba 32S3633DG