32" VIVAX 32LE114T2S2
4.7 8 ratings
Television - LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB recording, VESA 100×100, 16 W speaker(s), Dolby Digital Plus, E
Code:  VIV111 Product Fiche
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" VIVAX 32LE114T2S2
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
26 kWh/1000h
Display resolution
1366 × 768 px
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Energy specifications
E
Energy consumption in SDR mode
26 kWh/1000h
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Without SMART support
TV functions
Multimedia features
Hotel Mode, Playback from USB, Recording to USB
Connectivity
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
43.4 cm
Depth without stand
7.5 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
16 W
Audio formats
Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package
Classic
More Specifications
Note:
Questions and answers: 32" VIVAX 32LE114T2S2
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" VIVAX 32LE114T2S2
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" VIVAX 32LE114T2S2