34" GIGABYTE MO34WQC2
4,8 11 hodnocení
Monitor - QD-OLED, prohnutý, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 240 Hz, antireflexní displej, 10 bit, 0,03 ms, FreeSync, nastavitelná výška, pivot, HDR, KVM, reproduktory, HDMI a DisplayPort, USB a USB-C datové rozhraní, VESA
Garance nejlepší ceny
Home Credit AKCE 4,9%  úrok od 460,- měsíčně
Nakupte zrychleně do AlzaBoxu nebo na prodejnu.
Přidat do seznamu
34" GIGABYTE MO34WQC2 19 990,- Skladem 1 ks
Do košíku
34" GIGABYTE MO34WQC2
Parametry a specifikace
Porovnat
Úhlopříčka
34" (86,36 cm)
Typ rozlišení
Ultra Wide QHD
Rozlišení
3440 × 1440
Konstrukce
Prohnutá
Technologie panelu
OLED
Úhlopříčka a rozlišení
Úhlopříčka
34" (86,36 cm)
Typ rozlišení
Ultra Wide QHD
Rozlišení
3440 × 1440
Konstrukce
Prohnutá
Technologie panelu a obrazovky
Technologie panelu
OLED
Typ panelu
QD-OLED
Obnovovací frekvence
240 Hz
Odezva
0,03 ms
Maximální jas
250 cd/m2
Nativní kontrast
Povrch displeje
Antireflexní
Synchronizace obrazu
FreeSync
Poměr stran
Typ poměru stran
Širokoúhlý
Poměr stran
21:9
Připojení
Grafické rozhraní
DisplayPort, HDMI
Standardy grafického rozhraní
DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Datové rozhraní
USB, USB-C
Audio rozhraní
Vstup na mikrofon, Výstup na sluchátka
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 1
3 ×
USB
3 ×
Vlastnosti a funkce
Funkce
Eyesafe, Filtr modrého světla, Flicker-free, HDR, KVM, Obraz v obraze (PiP)
Barva
Barva
Černá
Rozměry a hmotnost
Šířka
Výška
Hloubka
Hmotnost
9,86 kg
VESA uchycení
Balení
Kabely v balení
DisplayPort, HDMI
Energetické parametry
Energetická třída v SDR režimu
G
Spotřeba v SDR režimu
32 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu
48 kWh/1000h
Energetická třída v HDR režimu
G
Stand-by spotřeba (pohotovostní)
0,5 W
Typická spotřeba
48 W
Více parametrů
Poznámka:
Poznámka: pokud není uvedeno jinak, je součástí balení nového monitoru napájecí kabel.
Chcete poradit? Vyzkoušejte našeho průvodce výběrem monitoru.
Diskuze a poradna k 34" GIGABYTE MO34WQC2
Příslušenství pro 34" GIGABYTE MO34WQC2
Související kategorie
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" GIGABYTE MO34WQC2
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" GIGABYTE MO34WQC2
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" GIGABYTE MO34WQC2
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" GIGABYTE MO34WQC2