40 "Samsung UE40H6400
Television SMART 3D LED, 101 cm screen size, 1920x1080, 400Hz, DVB-T/C, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, WiFi, 2x 10W speaker, football mode, 2x 3D glasses, energ.třída A +
Code:  WR445d6 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40 "Samsung UE40H6400
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
SMART functions
Voice control
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Tuner type
DVB-C
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
53.5 cm
Depth without stand
4.93 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 40 "Samsung UE40H6400
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" Samsung UE40H6400
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40H6400
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40H6400
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" Samsung UE40H6400