40" Samsung UE40H6400
4.8 12 ratings
Television 3D SMART LED, 101 cm screen size, 1920x1080, 400Hz, DVB-T / C, 4x HDMI, 1x SCART, 3x USB, WiFi, 2x 10W speakers, football mode, 2x 3D glasses energ.třída A +
Code:  WR445d61 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40" Samsung UE40H6400
LED
Operating system
Custom OS
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
SMART functions
Voice control
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
LED
Operating system
Custom OS
TV functions
Multimedia features
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
53.5 cm
Depth without stand
6.31 cm
There are no posts in this discussion.
Accessories for 40" Samsung UE40H6400
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" Samsung UE40H6400
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40H6400
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40H6400
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" Samsung UE40H6400