40 "Samsung UE40HU6900
4.4 5 ratings
Television SMART LED, UHD 3840x2160, 101 cm screen size, 200Hz, DVB-T/C/S2, 4x HDMI, 1x Scart, 3x USB, 1x CI, WiFi, 2x 10W speakers, UHD evolution kit ready, football mode, 2x 3D glasses
Code:  WR456c2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40 "Samsung UE40HU6900
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Multimedia features
Light sensor
Wireless connection
WiFi
Multimedia features
Light sensor
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
53.8 cm
Depth without stand
5.03 cm
There are no posts in this discussion.
Accessories for 40 "Samsung UE40HU6900
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40 "Samsung UE40HU6900
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40 "Samsung UE40HU6900
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40 "Samsung UE40HU6900
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" Samsung UE40HU6900