40" Samsung UE40J5100
4.9 75 ratings
Television - LED, 102cm screen size, 1920x1080 Full HD, DVB T/C, 2x HDMI, 1x USB, CI+, SCART, hotel mode, 2x 10W speakers, A+
Code:  WR457h46 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40" Samsung UE40J5100
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Without SMART support
Connectivity
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
53.29 cm
Depth without stand
6.48 cm
VESA mounting
200×200
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 40" Samsung UE40J5100
Accessories for 40" Samsung UE40J5100
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" Samsung UE40J5100
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40J5100
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" Samsung UE40J5100
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" Samsung UE40J5100