40" VIVAX 40LE115T2S2
Television - LED, 102cm, Full HD , 50 / 60Hz, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB recording, VESA 200×200, 16 W speaker(s), Dolby Digital, E
Code:  VIV113a Product Fiche
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40" VIVAX 40LE115T2S2
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
36 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
E
Display resolution
1920 × 1080 px
Energy specifications
Energy consumption in SDR mode
36 kWh/1000h
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Operating system
Operating system
Custom OS
TV functions
Multimedia features
Hotel Mode, Playback from USB, Recording to USB
Connectivity
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
51.5 cm
Depth without stand
7.5 cm
Base width / leg spacing
80 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
16 W
Package contents
Control in package
Classic
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 40" VIVAX 40LE115T2S2
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" VIVAX 40LE115T2S2
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" VIVAX 40LE115T2S2