42 "Panasonic TX-42ASW504
4.6 14 ratings
Television SMART LED, 107 cm screen size, 100Hz, Full HD 1920x1080 DVB-S2 / T2 / C, 2x HDMI, USB, CI +, SCART, WiFi, My Home Screen, Web browser, 2x 10W speaker, Energy efficiency class A +
Code:  WX249i3 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
42 "Panasonic TX-42ASW504
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor
Wireless connection
DLNA, WiFi
Height without stand
56.6 cm
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
Light sensor
Connectivity
Wireless connection
DLNA, WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
56.6 cm
Depth without stand
6.9 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 42 "Panasonic TX-42ASW504
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 42" Panasonic TX-42ASW504
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 42 "Panasonic TX-42ASW504
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 42 "Panasonic TX-42ASW504
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 42" Panasonic TX-42ASW504