42 "Philips 42PFH6109
Television 3D SMART LED, 200Hz, 107 cm screen size, full HD 1920x1080 DVB-T/C, MPEG4, 3x HDMI, CI +, SCART, 2x USB, WiFi, 20W RMS, HbbTV, Dual Core, Energy efficiency class A +
Code:  WC365l2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
42 "Philips 42PFH6109
Specifications
Technology
LED
Global applications
Facebook, YouTube
Multimedia features
Playback from USB
Wireless connection
DLNA, WiFi
Tuner type
DVB-C
Screen
Technology
LED
Application
Global applications
Facebook, YouTube
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
DLNA, WiFi
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
55.5 cm
Depth without stand
5.6 cm
VESA mounting
400×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 42 "Philips 42PFH6109
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 42" Philips 42PFH6109
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 42" Philips 42PFH6109
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 42" Philips 42PFH6109
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 42" Philips 42PFH6109