43 "Hisense H43N5300
Television LED, 108cm, Full HD, HDR10, HLG, 4K HDR PROCESSOR X1, 4K X-Reality PRO, Triluminous Display, Direct LED, DVB-T2 / DLNA, Bluetooth, WiFi ready, Miracast, HbbTV, USB HDD recording, web browser, game mode, remote control for voice control, VESA, Bass Reflex 10W + 10W, A +
Code:  HIST100A Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
43 "Hisense H43N5300
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Vidaa
Application
Global applications
Facebook, YouTube
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
56.8 cm
Depth without stand
8.8 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 43 "Hisense H43N5300
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Hisense H43N5300