43 "Samsung UE43MU6102
4.7 12 ratings
Television SMART LED, 108cm, 4K Ultra HD, HDR, PQI 1300 (50Hz), Pur Color Panel, 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2 / C, H.265 / HEVC, DLNA, HbbTV 1.5, web browser, pairing with BLE mobile, game mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recording, Smart Driver, Tizen, VESA 200x200, Repro 20W, Black, A
Code:  WR184i6 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
43 "Samsung UE43MU6102
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Global applications
YouTube
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Recording to USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Height without stand
56.9 cm
Depth without stand
6.2 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Questions and answers: 43 "Samsung UE43MU6102
Accessories for 43 "Samsung UE43MU6102
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Samsung UE43MU6102
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Samsung UE43MU6102
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Samsung UE43MU6102