43" Sencor SLE 43US600TCS
Television - SMART LED, 108cm, 4K Ultra HD, 50Hz, Direct LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB recording, LAN, WiFi, DLNA, Miracast, Netflix, mobile device pairing, VESA 200×200 mm, 16W speaker(s), A+
Code:  WS540f Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
43" Sencor SLE 43US600TCS
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Custom OS
Model year
Model year
2019
Application
Global applications
NETFLIX, YouTube
Connectivity
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
56.6 cm
Depth without stand
8.1 cm
Base width / leg spacing
86 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
FAST ČR, a.s., U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, [email protected]
Sencor was founded in 1969 in Japan. The name "Sencor" means "a thousand hearts" in Japanese. The company currently distributes its products in more than 25 countries, with extremely diverse offerings in consumer electronics, tablets and phones, office equipment, electronics, cars, and products for the home and kitchen. Sencor is known for dependable quality and attractive design at a reasonable price.
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 43" Sencor SLE 43US600TCS
Accessories for 43" Sencor SLE 43US600TCS
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Sencor SLE 43US600TCS
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Sencor SLE 43US600TCS
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Sencor SLE 43US600TCS
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Sencor SLE 43US600TCS