46" Samsung UE46H5303
5 1 hodnocení
Televize SMART LED, úhlopříčka 116cm, 1920x1080, 100Hz, DVB-T/C, 2x HDMI, 1x Scart, 2x USB, WiFi ready, repro 2x 10W, fotbalový mód, energ. třída A++
Kód:  WR446b2 Stránky výrobce
Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky
46" Samsung UE46H5303
  • Parametry a specifikace
    Technologie
    LED
    Multimediální funkce
    Světelný senzor
    Typ tuneru
    DVB-C
    Výška bez podstavce
    62,56 cm
    Hloubka bez podstavce
    9,48 cm
    Obrazovka
    Technologie
    LED
    Funkce televize
    Multimediální funkce
    Světelný senzor
    Tunery
    Typ tuneru
    DVB-C
    Rozměry a hmotnost
    Výška bez podstavce
    62,56 cm
    Hloubka bez podstavce
    9,48 cm
    Barva
    Barva
    Černá
    Více parametrů
    Poznámka:
    V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
    Příslušenství pro 46" Samsung UE46H5303
    Související kategorie
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 46" Samsung UE46H5303
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 46 "Samsung UE46H5303
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 46 "Samsung UE46H5303
    Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 46" Samsung UE46H5303