46 "Samsung UE46H7000
5 3 ratings
Television 3D SMART LED, 117 cm screen size, 1920x1080, 800Hz, DVB-T/C/S2, 4x HDMI, 1x Scart, 3x USB, 1x CI, WiFi, 4x 10W speakers, Smart Evolution Kit ready, football mode, 2x 3D glasses, energy . Class A +
Code:  WR446c2 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
46 "Samsung UE46H7000
LED
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
SMART functions
Voice control
Wireless connection
WiFi
TV functions
Multimedia features
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Dimensions and weight
Height without stand
59.7 cm
Depth without stand
3.32 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 46 "Samsung UE46H7000
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 46 "Samsung UE46H7000
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 46 "Samsung UE46H7000
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 46 "Samsung UE46H7000
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 46" Samsung UE46H7000