48 "Samsung UE48H6400
Television 3D SMART LED, 121 cm screen size, 1920x1080, 400Hz, DVB-T/C, 4x HDMI, 1x Scart, 3x USB, WiFi, 2x 10W speakers, football mode, energ.třída A
Code:  WR447g3 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
48 "Samsung UE48H6400
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor, Playback from USB
SMART functions
Voice control
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Tuner type
DVB-C
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
63 cm
Depth without stand
4.97 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 48 "Samsung UE48H6400
Accessories for 48 "Samsung UE48H6400
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 48" Samsung UE48H6400
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48 "Samsung UE48H6400
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 48 "Samsung UE48H6400
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 48" Samsung UE48H6400