48" Samsung UE48H6500
4,9 7 hodnocení
Televize 3D SMART LED, úhlopříčka 121cm, 1920x1080, 400Hz, DVB-T/C/S2, 4x HDMI, 1x Scart, 3x USB, 1x CI, WiFi, repro 2x 10W, fotbalový mód, 2x 3D brýle, energ.třída A+
Kód:  WR447h3 Stránky výrobce
Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky
48" Samsung UE48H6500
  • Parametry a specifikace
    Technologie
    LED
    Multimediální funkce
    Přehrávání z USB, Světelný senzor
    Bezdrátové připojení
    WiFi
    Výška bez podstavce
    62,8 cm
    Obrazovka
    Technologie
    LED
    Funkce televize
    Multimediální funkce
    Připojení
    Bezdrátové připojení
    WiFi
    Rozměry a hmotnost
    Výška bez podstavce
    62,8 cm
    Hloubka bez podstavce
    6,35 cm
    Barva
    Barva
    Černá
    Více parametrů
    Poznámka:
    V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
    Příslušenství pro 48" Samsung UE48H6500
    Související kategorie
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 48" Samsung UE48H6500
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48 "Samsung UE48H6500
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 48 "Samsung UE48H6500
    Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 48" Samsung UE48H6500