48" Samsung UE48J5100
4.8 18 ratings
Television - LED, 121cm screen size, 1920x1080 Full HD, DVB T/C, 2x HDMI, 1x USB, CI+, SCART, 2x 10W speakers, A+
Code:  WR457k22 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
48" Samsung UE48J5100
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Without SMART support
TV functions
Multimedia features
Light sensor
Connectivity
Total number of HDMI ports
2 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
59.5 cm
Depth without stand
6.5 cm
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 48" Samsung UE48J5100
Accessories for 48" Samsung UE48J5100
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 48" Samsung UE48J5100
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48" Samsung UE48J5100