49" AROZZI Nova 49TUW165 Pink
Monitor - VA, curved, Dual QHD 5120 × 1440 (32:9), 165 Hz, matte display, 8 bit, 1 ms, FreeSync, adjustable height, HDR, speakers, HDMI, USB-C and DisplayPort, USB and USB-C data interface, VESA
Installment calculator 4,9%  interest from 506,- monthly
Warranty 36 months Code:  ARaz1N0va23 Product Fiche
49" AROZZI Nova 49TUW165 Pink 21,990,- Ordered on request
Buy
49" AROZZI Nova 49TUW165 Pink
Specifications
Compare
Diagonal
49" (124.46 cm)
Resolution Type
Dual QHD
Resolution
5120 × 1440
Construction
Angled
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
49" (124.46 cm)
Resolution Type
Dual QHD
Resolution
5120 × 1440
Construction
Angled
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
VA
Refresh rate
165 Hz
Response time
1 ms
Maximum brightness
350 cd/m2
Native contrast
Surface display
Matte
Technology
FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Widescreen
Aspect Ratio
32:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI, USB-C
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface
USB, USB-C
Data interface standards
USB 2.0
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB 2.0
2 ×
USB
3 ×
Colour gamut
sRGB
100 %
Colour
Colour
Pink
Dimensions and weight
Width
Height
48.7 cm
Depth
30.6 cm
Weight
6.6 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
DisplayPort, Network cable, USB-C
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
41 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
42 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
55 W
Typical power consumption
55 W
More Specifications
100MEGA Distribution s.r.o., Železná 7, 619 00, Brno, [email protected], www.100mega.cz
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 49" AROZZI Nova 49TUW165 Pink
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 49" AROZZI Nova 49TUW165 Pink
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 49" AROZZI Nova 49TUW165 Pink
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 49" AROZZI Nova 49TUW165 Pink
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 49" AROZZI Nova 49TUW165 Pink