49 "Samsung UE49M5602
5 1 rating
Television SMART LED, 123cm, Full HD, PQI 800 (50Hz), DVB-T2 / C, H.265 / HEVC, 3x HDMI, 2x USB, CI +, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV 1.5 , Steam Link, Music Shazam, USB Recording, Smart Controller, Tizen, VESA 200x200, Repro 20W, Silver, A +
Code:  WR184j4 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
49 "Samsung UE49M5602
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Colour
Colour
Silver
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 49 "Samsung UE49M5602
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 49" Samsung UE49M5602
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 49" Samsung UE49M5602
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 49" Samsung UE49M5602