49 "Samsung UE49M6372
5 6 ratings
Television SMART LED, 123cm, Full HD, PQI 900 (50Hz), DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 3x HDMI, 2x USB, CI +, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV 1.5 with BLE mobile, Game Mode, Steam Link, Music Shazam, USB Recording, Smart Controller, Tizen, VESA 200x200, Repro 20W, Dark Titanium, A +
Code:  WR184j8 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
49 "Samsung UE49M6372
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
64 cm
Depth without stand
9.5 cm
More Specifications
Note:
Questions and answers: 49 "Samsung UE49M6372
Accessories for 49 "Samsung UE49M6372
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 49" Samsung UE49M6372
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 49" Samsung UE49M6372
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 49" Samsung UE49M6372